Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki ()
Nie wiem, czy też tak macie, ale po zabieganym tygodniu uwielbiam odreagować czymś na sportowo - dłuższą wyprawą rowerową, albo wybraniem się w góry! Więc zapakowalam się do plecaka, wrzuciłam kawkę do termosu i 2 godziny włażenia pod górę później byłam już w tym miejscu. (ʘʘ) Kurcze, może to dla was nic, ale czasem aż nie mogę w to uwierzyć, jak piękne są takie górskie regiony! Te krowy pasące się na łąkach z dzwonkami, wszędzie rosnące jagody i górskie schroniska z najlepszym lokalnym jedzeniem (np. serowe szpecle albo zapiekane ziemniaki na patelni z dodatkami (ʘʘ) ) - po takim spacerze wszystko lepiej smakuje. Zawsze mają też takie „prawdziwe kakao”, czasem biorę je trochę z sentymentu bo raz, że smakuje jak to, które robiła mi mama jak chodziłam do szkoły, a dwa że piłam je gdy po raz pierwszy wchodziłam na szczyt alp w nocy, by zobaczyć na nich wschód słońca.
No i te góry oczywiście, coś pięknego - już sprawdziłam na mapie trasy na te, które widać w tle (ʘʘ)

Życzę wam również przyjemnego weekendu ʕʔ

#gory #thegirlcontent #austria #podroze #nicwaznego #dziendobry
T.....l - Dzień dobry Mirki (。◕‿‿◕。)
Nie wiem, czy też tak macie, ale po zabieganym t...

źródło: comment_FgaVCKYPuIdxw7gBDbVhg3h9O5lMLdOW.jpg

Pobierz
  • 80
@manedhel: najlepiej (ʘʘ) wcześniej tak nie robiłam, ale kiedyś wstawiałam jakiś wpis o zimowych wyjściach w góry i ktoś mi polecił właśnie zabrać do termosu bo na szczycie najlepiej smakuje :D
@TheGirl wszystko fajnie, zdjęcie piękne, też uwielbiam chodzić po zadupiach, ale kawę?! Przecie kawa to świństwo straszne jest ( ͡º ͜ʖ͡º)