Wpis z mikrobloga

@methanex:Ty sie chwalisz czy sie zalisz? xD ze tak zacytuje klasyk.

Wszystko jest kwestia wzgledna i priorytetow. Jak ktos otrzymuje miesiecznie 10k to te kosmetyki to zaden wydatek.I rozumiem szmieszki troche.

Natomiast przy zarobkach 2k to jest to zbyteczne dziadostwo xD (no chyba ze ktos serio mi udowodni ze ta linia jest jakas hiper mega)

A wydac 500 zl w 12 minut to nie problem... torebki sa troche drozsze, czesci do
tylko że przedstawioną przez ciebie kartę graficzną, będziesz użytkował i najwyżej odsprzedasz. Tych "cieniów i farbek" NIE


@Desmosedici: dobrze wiedziec. Tylko poinformuj o tym te tysiace osob na grupach kosmetycznych ktore to odsprzedaja xD albo napisz kolejny komentarz zeby wpasowac sie w ogolny hejt nie majac pojecia w zasadzie o czym piszesz, moze jakis plus wpadnie
@Desmosedici: a co ma być w tym nienormalnego? jak twoja kobieta idzie na makijaż to myślisz, że kosmetyczka korzysta z nieużywanych wcześniej przez nikogo produktów? XD

ja na luzie używam z mamą tych samych palet i szminek. do dupy sobie tego nie wciskamy tylko na oczyszczoną twarz. używanych kosmetyków przez kogoś obcego bym nie kupiła, bo bym się brzydziła, ale podobno nawet szminki da się jakoś zdezynfekować, więc jak ktoś nie
Ehe? Nie wiedziałem ale pewnie mi powiesz. Kupowanie używanych szminek, pomadek, farb, błyszczyków czy co tam sobie nakładacie jest "normalne"?


@Desmosedici:
1. Jakby nie bylo mozliwosci dezynfekcji (korzystanie z uslug kosmetyczki musi byc szczytem nienormalnosci w rakim razie)
2. Jakbym przyczepila sie tego ze napisales ze to nienormalne, a nie tego, ze napisales, ze kosmetykow nie da sie odsprzedac. Odwracac kota ogonem mozesz w dyskusji z mama. Jak napisales debilizm i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
@methanex: czacie że niektórzy kupują wódkę za 100zł hahaha co za idioci jak żubrówka mniej niż 30zł hahaha albo taki co do restauracji pujdzie zamiast w domu ugotować hahaha albo ten jeszcze można np jakieś drogie Alfa Romeo jak przecież i tak się zepsuje a pasat nie hahahahahhaahaha :-DDDD CI LUDZIE TO TE PIENIADZE WYDAJĄ JA PIERDZIU NIE MOGE NORMALNIE
@Pomeranian: Wspomniałaś o mojej matce, wiec postuluje wspomnieć o moim psie, w odpowiedzi do tego postu. A teraz wskaż mi ten "DEBILIZM". Bo chyba nie nazwiesz nim przedstawienia opinii nie zgodnej z twoim światopoglądem.
Jak ma bogate zaplecze w postaci bogatego (sponsora) kochanka lub szczodrego kochającego bogatgo męża, to o wiele więcej potrafią wydać..


@porBorewicz07: No tak, bo kobiety nie zarabiają nigdy własnych pieniędzy, tylko zawsze, ale to zawsze jest to kasa jakiegoś faceta XD
x
Niektórzy potrafią wydać na bluzę 900 zł, niektórzy na kosmetyki. Co w tym dziwnego? Ludzie są próżni i takie coś pozwala im się czuć lepiej w społeczeństwie które również
A teraz wskaż mi ten "DEBILIZM". Bo chyba nie nazwiesz nim przedstawienia opinii nie zgodnej z twoim światopoglądem.

@Desmosedici:

tylko że przedstawioną przez ciebie kartę graficzną, będziesz użytkował i najwyżej odsprzedasz. Tych "cieniów i farbek" NIE


@Desmosedici

https://www.facebook.com/groups/1548980208707728/

Tak, kwestia istnienia tej grupy to sprawa mojego subiektywnego swiatopogladu xD
Koncze dyskusje. Na przyszlosc nie pisz bzdur, zeby tylko pisac/pojechac po kobietach, jak nie masz bladego pojecia o stanie faktycznym.