Wpis z mikrobloga

A propos tego znaleziska. Ilosc osob ktora mysli, ze te maile serio zostaly wyslane jest przerazajaca. Srednie IQ na wykopie musi byc duzo nizsze niz myslalem. Nadal jednak sadze, ze i tak jest ono wyzsze niz w calym "polskim" internecie, a w tym z kolei jest wyzsze niz w calym polskim spoleczenstwie. I to jest dopiero straszne.

#libertarianizm #4konserwy #neuropa
  • 13
@eweresty: To, że któryś z nich rzekomo(nie widzę żadnego wpisu to potwierdzajacego) twierdzi, że wysłał nie znaczy, że to zrobił. Oboje uwielbiają trollowac prawakow(cokolwiek ten wyraz nie znaczy). Z tym, że dalej ciężar dowodu spoczywa na tym który twierdzi, że dana sytuacja ma/miała miejsce. Ja żeby udowodnić, że nie wysłali żadnych maily musiałbym mieć dostęp do wszystkich kont pocztowych których ta dwójka używała. A to jest absurd.
jak udowodnić że ktoś czegoś nie zrobił?


@Walther00: Jest mnóstwo sposobów.

Na przykład ja nikogo nie zabiłem wczoraj między 16 a 16:15 i mam na to dowód w postaci nagrania wideo rejestrującego całą moją aktywność w tych godzinach, które to nagranie było transmitowane na żywo i jest po nim mnóstwo śladów.