Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bepavuy: #!$%@?, naskakujesz gościu na kogoś innego a sam nie czytasz ze zrozumieniem. Laska napisała o omijaniu leków i tu ma rację, ty zwyczajnie hiperbolizujesz natomiast jeśli występuje ich potrzeba to śmiało można zaaplikować. Jeśli Cię boli od razu #!$%@? 6szt apapu?
Wprost - gdy nei ma potrzeby, nie nadużywajmy. Proste.
#!$%@?, naskakujesz gościu na kogoś innego a sam nie czytasz ze zrozumieniem. Laska napisała o omijaniu leków i tu ma rację, ty zwyczajnie hiperbolizujesz natomiast jeśli występuje ich potrzeba to śmiało można zaaplikować. Jeśli Cię boli od razu #!$%@? 6szt apapu?

Wprost - gdy nei ma potrzeby, nie nadużywajmy. Proste.


@MaskAmOtion: No ja nie wiem jak ty interpretujesz wypowiedź "zawsze byłam przeciwna lekom i sama ich nie biorę... Chyba, że sytuacja
@MaskAmOtion: przecież ona sama napisała, że jeśli boli, to ma boleć, byleby leków nie dotykać. Inne leki też be, chyba że to coś poważnego. I to takie pierdzielenie, gdy się w życiu miało najwyżej grypę i czuło ból, który nie był wielki, sprawiał tylko dyskomfort. Jakaś taka jawna pogarda do leków, zimne prysznice na wszystko, bo kobieta zapewne nigdy poważniej nie zachorowała, więc jest przekonana, że wszystko zależy od zahartowania organizmu
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Yaci: Przeszedłem zespół Stevensa-Johnsona w wieku 8 lat. Została mi podana Sulfasalazyna po której okazało się, że jestem uczulony na kwas salicylowy. Reakcja może nie była aż tak drastyczna jak na zdjęciu, ale również skóra mi schodziła (poparzenia 3 stopnia). Zostałem przyjęty wtedy (1998 r.) do Centrum Zdrowia Dziecka gdzie spędziłem z tego co pamiętam 1-2 miesiące w izolatce.
Czytajcie te ulotki Mirki i Mirabelki - pewnego dnia może to uratować życie Wam, albo komuś z Waszych bliskich.


@Yaci: no właśnie czegoś nie kumam, u lekarza standardowym pytaniem jest "czy przyjmuje Pan jakieś leki" a co dopiero jak się trafia z takimi nietypowymi symptomami. Więc to raczej lekarz powinien przy pierwszym zgłoszeniu wychwycić.