Wpis z mikrobloga

Jak jestes rozowym to nic robisz nie musisz, pajacuja do Ciebie juz w szkole, potem na studiach, tinderze, pracy etc. Twoja rola to ocenianie i wybor najlepszego pajacyka. Jak nie umeisz znalezc partnera to masz na mysli, ze nie umiesz znalezc jakiegos Alvaro 9/10, a nie byle pierwszego chetnego. Z kolei niebieski od malego jest zmuszany do niegodnych czynnosci jak pajacowanie (zagadywanie, podryw etc). Ciagle musi dawac sie oceniac rozowemu, wyzbywac sie z godnosci, skamlec jak pies. Oczywiscie rozowe czasem tez pajacuja ale to wylacnie alternatywa. I tak zawsze sobie kogos znajda. A pajacuja i tak do najlepszych Chadow i Alvaro. Ja bym mogl byc z pierwsza chetna. Ale zadna mnie nie chce. Plec zniszczyla mi zycie.
#przegryw #tfwnogf
  • 30
Jak jestes rozowym to nic robisz nie musis


@wyjde_z_przegrywu: nie, wcale nie trzeba #!$%@?ć się ze swoim wyglądem, poświęcać na to czas i kasę, by sobie w ogóle zasłużyć na atencję.

'
Będąc różową człowiek rodzi się jako kwintesencja piękności i zdrowia, w przerwach pomiędzy odbieraniem kolejnych hołdów musi tylko nałożyć sobie licznik na krocze i na tym właściwie koniec, można leżeć i pachnieć, a kasa sama leci.
@wyjde_z_przegrywu: To chyba dobrze? Po co przedłużać #!$%@?ą pulę genową? Nie zakaże się przegrywom rozmnażania, więc przynajmniej natura to jakoś wyrównuje swoimi mechanizmami.

Jeśli facet jest szpetny to musi to jakoś nadrobić; przebojowością czy zaradnością. Tak powinno być. Jeśli ktoś nie potrafi tego nijak nadrobić, to po co miałby się rozmnażać? Nie dość przegrywów na świecie?

Dobrze, że od kiedy selekcja naturalna przestałą działać wciąż obowiązuje przynajmniej ten mechanizm, który pozwala
@wyjde_z_przegrywu: Myślisz, że ascetą się jest po to, żeby całe życie być tylko poniżanym i żyć w ubóstwie? Nie, asceta przez dziesięciolecia cierpiąc polepsza swoją karmę. Potem ląduje do raju, lepiej urządzonych światów niż ten powszechnie znany nam hologram, gdzie dostaję prima sort anielicę do ukochania i figlowania na wieki wieków albo odradza się w lepszym ciele i z większą możliwością figlowania niż uprzednio. Swoje już odpokutował, naprawił, więc może dostać