Wpis z mikrobloga

Nawiązując do ostatnich jazd samochodowych oraz tego, że były jakieś wpisy na tagu dotyczące działalności technologicznej na kanale testhub to wypowiadam się:

Przecież to są jakieś jaja - #!$%@?ąc od tego video o porshe (niebieskie najlepsze), które ma wartość merytoryczną zero całkowite. Ostatnio otwieram kanał testhub, aby zorientować się, czy tam też taka popelina, jak na "głównym", czy jeszcze gorsza. Dla sprawdzenia otwieram podejrzanie brzmiący test, mianowicie laptopa (nazywanego "gejmingowym").
Nawet nie próbowałem obstawiać sam ze sobą (bo znajomych nie mam), czy będzie test na diablo 3, bo to byłoby zbyt łatwe. Ale poza tym "benchmarkiem", który do najnowszych produkcji ma takie podejście jak 718 do "niebieskiego porshe", to przecież #kieleckiulaniec praktycznie rzecz biorąc nawet nie testuje tego urządzenia.
Na początku stwierdza, że to laptop gejmingowy, ale on nie gra, więc patrzy pod kątem obróbki filmów. Kogo to #!$%@? obchodzi? Skoro na tym kompie każdy studenciak chciałby wykręcić max fps w cs 1.6 przed testem z metodologii badań na drugim roku.
Myślałem, że chociaż w komentarzach ludzie zwrócą uwagę na to, że testy na jednej grze sprzed kilku lat to gówno a nie testy, a te owce tylko "no ja też mam taki sprzęt, mocno się grzeje" albo "ja też mam tego kompa mam średnie detale w sims 4 gdzie mam postać szafy". #!$%@?.. komoda by pewnie chciał z 10 gier do przyeksperymentowania na takim sprzęcie dostać za darmochę, ale taką popelinę to nawet wstyd serwować, a nie mówić, że to wielce kanał testowy technologii i odstawiać podobną szopę, a potem jeździć pewnie za frikozę drogimi furami i mówić "niebieski lepszy" "rodzinne kombi zamulaste" i "ekran mniejszy" kiedy #!$%@? widać nawet dla kogoś kto samochodami się w ogóle nie interesuje, że zapewne są to po prostu różne generacje poszczególnych modeli, albo wersje przed/po lift, z nowymi wnętrzami. kieeeerwa....
#mocnyvlog
  • 4
@dickdiepie: problem jest jeszcze taki z laptopami gejmingowymi że to same firmy szukają takich durnych youtuberów co powiedzą "nie no fajnie się gra kurcze, kupcie sobie polecam" przykład Lenovo legion, stworzyli nawet wymyśloną pseudo drużyne "esportową" która reklamuje te badziewne laptopy no ale że w polsce obecnie targetem laptopów gamingowych są 12 letnie napalone gimbusy od fortnite to sprzedaż laptopów po 5000 ma się bardzo dobrze u nas w kraju.