Wpis z mikrobloga

1 995 - 1 = 1 994

Tytuł: Dawca Przysięgi II
Autor: Brandon Sanderson
Gatunek: fantasy
★★★★★★★★★★

No co mogę powiedzieć, znów polecam! Szkoda że teraz będę musiał czekać X lat na kolejny tom...

Tak z wad podzielenia książki na dwie części to na pewno brak mapy w drugiej. Nie rozumiem dlaczego wydawnictwo uznało że do drugiej części nie wsadzi mapy.

#ksiazki #sanderson #brandonsanderson #fantastyka #czytajzwykopem #drogakrolow

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
Pobierz Piottix - 1 995 - 1 = 1 994

Tytuł: Dawca Przysięgi II
Autor: Brandon Sanderson
Gat...
źródło: comment_BAZ96sl7Nw4ioK8vaQntZ9c5m1QyMuZJ.jpg
  • 4
@Piottix: z tego powodu dałem sobie spokój z czytaniem tej serii, nie potrafię już czekać, za stary jestem (chociaż wciągnęła mnie strasznie). Polecam za to cykl "Koło czasu" Roberta Jordana (14 tomów). Autor zdążył już umrzeć, a Sanderson zdążył, na polecenie żony autora, dokończyć całą sagę. Historia jest niesamowita, bohaterowie rewelacyjni.
@watrobka_z_cebulka
@Piottix O tyle dobrze, że Brandon regularnie wydaje książki i na bieżąco informuje o postępach. Jak powiedział, że czwarta część będzie w 2020 albo 2021, to będzie w 2020 albo 2021. No i do tego w międzyczasie wyda kilka książek z innych serii. Na pewno w tym roku ma napisać ostatnią część drugiej ery Mistborn, do tego całkowicie nowa seria Skyward (niestety nie cosmere). Możliwe też, że przed Stormlight 4 pojawi