Wpis z mikrobloga

Mirasy, jako typowy polak chce przycebulić na wymianie waluty w #revolut

Chcę powiedzmy wymienić 5k funtów i chcą ode mnie 124zł bo limit już wyczerpany. Premium revolut kosztuje £7 miesięcznie. Czy po wykupieniu mogę obrócić walutą i z niego zrezygnować? :D

Jeśli dołączyłeś do planu Premium po 12 grudnia 2017 roku:


Jeśli zrezygnujesz z planu Premium w ciągu 14 dni od momentu rozpoczęcia subskrypcji Premium:

Jeśli w ciągu 14 dni czerpano korzyści z serwisów, jakie otrzymuje użytkownik przechodząc na plana Premium (wymienione tutaj), lub korzystano ze standardowych funkcji konta ponad darmowe limity bez opłat,wtedy Revolut częściowo zwróci koszty dotychczasowej subskrypcji. Przykładowo, jeśli zamówiona została karta fizyczna w ciągu 14 dni od przejścia do planu Premium i w ciągu tych 14 dni, użytkownik anuluje subskrypcję, opłata 10 funtów lub równowartość w innej walucie będzie odjęta z konta użytkownika, zanim koszt pierwszej miesięcznej opłaty za subskrypcję zostanie zwrócony.


Niewiele mi to mówi
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboBlejzer:

Jeśli w ciągu 14 dni czerpano korzyści z serwisów, jakie otrzymuje użytkownik przechodząc na plana Premium


Taka wymiana 5k £ to właśnie czerpanie korzyści, zapis dodali, bo ludzie zmieniali na premium, zamawiali czarne karty i myk z powrotem na basic.