Wpis z mikrobloga

Cześć : ) Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem, żeby przestawić swoje "tory kariery" z Rbr'a na simracing. W tym celu przymierzam się do kupna Asetto Corsy, aczkolwiek jestem totalnie zielony w świecie racingu. Nie wiem, czy Asetto Corsa jest najlepszym wyborem, ale trafiłem na ten tag, obejrzałem mnóstwo materiałów na yt z Waszych wyścigów i ogólnie zafascynowałem się tym. Przeczytałem wszystkie wymagania jakie musiałbym spełnić, aby wziąć udział w Waszej lidze, ale tak po za tym to nie mam o tym bladego pojęcia. Czy oprócz standardowych tras i aut udostępnionych nam przez twórców pojawiają się jakieś dodatkowe od fanów ?
Drugą kwestią, którą mnie nurtuje jest to, że zauważyłem, że jeden Wasz sezon to np wyścigi Formuły 4, a poprzedni wyścigi serii GT3. Rozumiem, że nie ma serii, w której sezon w sezon jeździ się tylko np. autami serii GT3? Zadaję takie pytanie, ponieważ jako, że przechodzę ze "świata rajdów" to może mi być ciężko rywalizować bolidami lub samochodami GT3, a nie widziałem, żeby były rozgrywane sezony czymś słabszym. Może moglibyście mi polecić jakieś forum, stronkę gdzie mógłbym śledzić nowości związane z grą, ligami, czymkolwiek związanym z tematem ?

Pozdrawiam !
#acleague
  • 5
@Heidi12: jest masa modow, dodające noc, światła, deszcz, auta, tory itd. sezon nowy na F4 właściwie tylko na torach z podstawki jeśli się nie mylę więc niższy i tańszy próg wejścia. Ścigamy się tym co wybierze społeczność i włodarze ligi. Dawno nie było bolidów więc teraz na nie padło. Kolejne będzie pewnie gt4. Szybkie ani gt4 ani F4 nie jest więc śmiało wbijaj. Strona acleague.com.pl jak coś.
Dzięki wszystkim : ) Po przeprowadzce i ogarnięciu się w nowej rzeczywistości zasiadam za stery : ) Powodzenia wszystkim w nowym sezonie ! Szerokości i przyczepnośći : )