Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mrabelki. Jestem pół przegrywem. Mam różowego ale jesteśmy strasznie nudni typowi domatorzy. Mamy chęci robić coś więcej. Proszę o sugestie co można robić z różowym poza spacerkiem, rolkami, filmami, serialami, puzzlami itd...
Mocno ograniczającym problemem jest brak znajomych :/ chętnie pograłbym w planszówki. Szukam szlonych mirasków i miraberek dla nas #pdk różowy jest bardziej dla mnie niż ja #pdk 2. #warszawa #warszawskiewykoppiwo #hobby #pytanie
  • 30
@Cancer84: Różowa nie jest klubowa :/ ja zresztą też :(

@foxbond: Niestety nie mam planszówek bo nie mam z kim grać :) No dobra z rodziną ale gry są brata .
Ale chętnie jest sporo pubów/kawiarni z planszówkami.
@icex: Myślę, że da się znaleźć grę dla każdego. Jeden woli strategię i myślenie nad każdym ruchem, inny rpg żeby wczuć sie w postać, a jeszcze inni coś niemal zręcznościowego. Ja się srednio znam, mało gier kojarzę więc jesli znajdzie się ktoś w temacie bardziej to na pewno zaproponuje jakieś dobre tytuły "na pierwszy raz"
@SweetiePie: Co do podróży to dopiero za rok bo nie mam kasy. no i warto by było zebrać jakąś ekipę. Fajnie by było przez tyle lat bycia przegrywem zrobić coś szalonego.
@icex: Wycieczki pociągami pod Warszawę? Jakieś muzea w Sochaczewie, Łowiczu czy innych tego typu miejscowościach. Na stronie Kolei Mazowieckich jest nawet cała rozpiska całodniowych wycieczek kolejowych (sam zrealizowałem Modlin i nie żałuję). Może wycieczka zabytkowym tramwajem? Będą jeździć w ten weekend.
@icex taniec =/= kluby. Zobacz sobie jak wygląda zouk albo kizomba. Imprezy klubowe nie mają NIC wspólnego z tanecznymi.

A poza tym to można wszystko. Znaleźć jakąś fajną grę coop na komputer, albo wyjść na dwór i pograć w badmintona. Można też zająć się gotowaniem, albo nie wiem - malować figurki z Warhammera 40k
@icex: Kajaki są ok - jeździmy z zoną w wolne weekendy, jak na chodzenie na tańce byłem sceptycznie nastawiony, to potem mi sie podobało.

Możecie jechać np na kill house.

Dodatkowo w okolicach Warszawy jest sporo miejsc ma weekendowe, czy nawet jednodniowe wypady.
@icex: Jeżdżą co weekend, więc w następny też można. Są to linia T i M. Tutaj jest co weekend rozpiska co jeździ. Jest też autobusowa linia 100 obsługiwana zabytkami. Jeszcze polecam rowery wodne na Jeziorze Zegrzyńskim, fajna zabawa i nie są za drogie.