Wpis z mikrobloga

@modnak: Ja zakładałem w oddziale, więc wiele nie pomogę. Podpowiem tylko, że nową kartę można zamówić przez zakładkę Oferta i wnioski w Bankowości Internetowej jak już masz konto. Możesz też podejść do oddziału, to wydadzą Ci od ręki.
Istnieje w Getinie w ogóle jakaś możliwość założenia konta przez formularz i jednocześnie wybraniu karty z wizerunkiem z wybitymi danymi?
@marcineq: @roninq6: @Tomaszku: juz wiem wszystko. Przy formularzu nie ma opcji ale potem mozna dobrac karte z wizerunkiem na ktora sie czeka 14 dni, chyba ze zKladasz konto przez telefon to mozesz od razu wybrac taka karte lecz tez bedziesz na nia czekal 14 dni i tyle bedziesz bez karty. Bo od razu daja karte z wybitymi danymi ale ta podstawowa.
@modnak: a korzystasz z promocji 100zł za założenie konta? bo właściwie nie wiem jak jednocześnie skorzystać z promocji i wybrać kartę z wizerunkiem skoro taką kartę można dobrać dopiero później, a aby spełnić warunki promocji należy założyć konto przez wniosek online WRAZ z kartą debetową
@modnak: przy składaniu wniosku online także miałeś do wyboru tylko kartę mastercard? chciałem wziąć vise.. i w mailu którym otrzymałeś było :

Złożony wniosek obejmuje następujące produkty i usługi:
Konto Osobiste Proste Zasady,
Konto Oszczędnościowe,
Bankowość Elektroniczną,
Kartę Debetową

mimo, że zakładałem wyłączenie Konto Osobiste Proste Zasady, pod to można podciągnąć Bankowość Elektroniczną i kartę debetową, ale co tu robi Konto Oszczędnościowe, którego nie zakładałem?
@roninq6: jest w pakiecie, założyłem przez telefon bo zadzwonił do mnie facet czemu nie złożyłem do końca wniosku i tak założyłem konto. Przy formularzu nie masz opcji wyboru wizerunku ani visy/mc.