Wpis z mikrobloga

Kocham ryanair, samolot opóźniony 1.5 godziny, właśnie zakomunikowali ze bagaże PODRĘCZNE muszę zostać nadane do luku (za darmo) wiec czeka mnie podróż z laptopem i masa staffu w rękach, bo tak. Jak się zapytałem co by było jakbym miał tam na przykład bardzo duży inhalator, który muszę mieć przy sobie cały czas - odpowiedzieli ze w sumę nie wiedzą xD #ryanair #samoloty #tanieloty #buldupy
  • 11
  • Odpowiedz
@kuba_kuba: A czy to jest coś o czym nie byłeś poinformowany wcześniej? Przecież przy rezerwacji jest to jasno zaznaczone. Kupiłeś tanie linie, to lecisz jak tanimi liniami. Zapłać 3x tyle za rejsowego przewoźnika to będziesz miał inaczej.
  • Odpowiedz
@kuba_kuba: Ale takie zasady z bagażami są już od stycznia i zawsze przysyłają maila kilka dni przed wylotem z przypomnieniem o tym fakcie, więc tutaj nie wiem skąd to zaskoczenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@hurin: nie no chwila, bagaż podręczny to bagaż podręczny, to nie jest tak ze mam za duża torbę czy coś, nie wiem z jakiego powodu podjęli taka decyzje
  • Odpowiedz
nie wiem z jakiego powodu podjęli taka decyzje


@kuba_kuba: Żeby zwiększyć sprzedaż pierwszeństwa wejścia, które gwarantuje wniesienie bagażu na pokład. Nie popieram tych nowych zasad, ale nie łamią żadnych przepisów i są jasno ogłaszane w wielu mailach przed lotem.
  • Odpowiedz
@kuba_kuba: Jest wyraźnie napisane przy rezerwacji że mogą nadać Ci bagaż podręczny (ten większy bo masz dwa) do luku jeśli nie wykupisz droższej taryfy. Nie wiem o co masz pretensje.
  • Odpowiedz
  • 0
@hurin: @greg1dime: @hurin: maila żadnego nie dostałem (sprawdziłem w tym momencie) a co do regulaminu bagażu to okey nie czytałem (ale czy ktoś czyta cały regulamin linii lotniczych przed podróżą samolotem? Bez przesady to nie branie kredytu czy abonamentu) a co do tego ze powinienem mieć dwa bagaże podręczne (mały i duży) to akurat o tym maila przysłali, z tym ze było w nim napisane ze mogę mieć 1
  • Odpowiedz