Wpis z mikrobloga

@onionomous: W ogóle nie zrozumiałeś. Chodzi mi, że studiowanie "informatyki" obecnie nie daje nic, bo jest to zbyt ogólne pojęcie. To tak jakby zrobić kierunek "medycyna" i po nim szukać pracy na farmaceutę jak i chirurga i narzekać, że "nie moge znaleźć pracy hurr mam wykształcenie kierunkowe"
  • Odpowiedz
akurat ta laska pewnie skończyła informatykę na gówno uczelni skoro nie potrafi programować. #pwr ani #pw to raczej być nie mogło xD


@cup12552: Co do programowania samego w sobie z tym jest taka sytuacja ze wielu ludziom to nie lezy. Nawet nie kwestia czy umieja sie nauczyc czy nie by zdac projekty - sporo nie chce sie tym dalej zajmowac bo hajs moze dobry, ale klepanie kodu jest specyficzne i po
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: Ja wole sieci i ogolne techniczne zagadnienia zwiazane z IT, zreszta wiekszosc wykopkow powie ze to #!$%@? a nie informatyka. Robie w firmie, ktora produkuje urzadzenia sieciowe i to jest zajebisty plus. Rok juz doswiadczenia nabilem ale nudna robota, dzien w dzien to samo i rozgladam sie za czyms podobnym do tego co robilem na praktykach i podczas pracy wakacyjnej, wsparcie wewnetrzne typowo i moze II linia, zobaczymy co z
  • Odpowiedz