Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki majsterkowicze! Jak domowym sposobem zabezpieczyć szuflady żeby mini różowy pasek nie otwierał i przypadkowo sobie palców nie przytrzasnął?

Wiem, że są gotowe zabezpieczenia ale z tego co widzę na youtube to większość to bubel. Myślałem nad najzwyczajniejszą mocną rzepą samoprzylepną ale nie wiem jak długo by to wytrzymało. Jakieś inne pomysły?

#rozowepaski #niebieskiepaski #rodzina #dzieci #majsterkowanie
  • 8
@ZajebistyDuda: A już myślałem, że to będzie tekst jak to ojciec wychowuje córę na twardą.

Mam córkę, 5 lat, którą staram się trzymać dość twardo. Uczę ją po prostu, by za każdym razem jak tylko coś jej jest nie tak, to żeby nie płakała, tylko starała się ból przezwyciężyć i zachować spokój. Pewnego razu, jesienią, wracałam z nią z zakupów. Moja córka, jako pomocnica mamusi, niosła dwie małe torebki w obydwu
@RadiOBagdaD u mnie żadne zabezpieczenie nie zdało egzaminu. Zawsze jakoś kombinowali, by otworzyć. Po drugim czy trzecim przytrzasnieciu paluszkow obaj odpuscili, czasem im się zdarza. Najlepiej sprawdzały mi się ostatecznie zabezpieczenia z Ikei.