Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem? Napisałem tylko, że nigdy nie miałem papierosa w ustach, w czym problem?


@zelo1234: Mi się wydaje, że on rozumie, że popadł w nałóg, ale woli sobie wmawiać, że pali bo "mu smakuje" a nie dlatego, że jak był mały to ugiął się pod presją kolegów a potem już słabość nie pozwoliła mu rzucić i teraz wydaje na trucie się tym gównem kilkaset złotych miesięcznie, dodatkowo cuchnie petami.

Teraz taka
  • Odpowiedz
@jarcou: Nie mam problemu, a to żaden atak. Po prostu uważam te posty za zupełnie zbędne. Równie dobrze mógłbym napisać "Plusują wszyscy, którzy smarują masłem, a nie margaryną". Głupie bo to żaden powód do dumy.

bo to są używki dla ludzi z klasą, a palenie tytoniu jest dla takich zwierząt jak ty


@tymeek: Alkohol i marihuana- używka dla ludzi z klasą xD
  • Odpowiedz
@Renifer60: Plusuję, bo zacząłem popalać dopiero na studiach. Zawsze bałem się że mnie wciągnie jak ojca, który pali paczkę dziennie. Na szczęście nie uzależniłem się i tak sobie palę tylko do drinka albo jak dobre towarzystwo jest.
  • Odpowiedz
  • 2
Plusują osoby które nie paliły papierosów w szkole średniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Renifer60 Paliłem w gimnazjum, a rzuciłem przed pójściem do szkoły średniej, więc z czystym sercem mogę dać plusa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@senseiharanaoko no nie do końca. Przy okazji możemy się spuszczać nad faktem, że w przypadku, gdybyśmy nawet palili czy papierosy, czy zielsko, czy walili w nos królową Polski, to mamy mniejszą szansę na uzależnienie w porównaniu do osób, które to w gimnazjum czy liceum paliły. Lub piły alkohol.
  • Odpowiedz