Wpis z mikrobloga

@arsaya: Sery wszystkie jakie jesz mają w sobie sól, pieczywo tak samo, okej możesz jeść warzywa bez soli - chociaż nadal uważam, że są wówczas mdłe, nawet do słodyczy się dodaje sól aby smak podkręcić.
Mięso ma smak, dla mnie nie dobry ale jest to zdecydowanie jakiś smak.
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: unikam serów, pieczywa też prawie nie jem :) no ja uważam, że samo mięso jest mdle i bez smaku i chyba nie ma co się o to kłócić, bo to moje osobiste odczucia i trudno mi to nazwać w sumie jakimś smakiem tbh.
  • Odpowiedz
A WY CHCECIE ICH POZBAWIĆ MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z ŻYCIA


@Troester: Nienarodzenie się nie jest krzywdą.
A jeżeli jest, to dlaczego teraz siedzisz na mirko zamiast zachodzić w ciążę/zapładniać różowe co 9 miesięcy? POZBAWIASZ DZIECI MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z ŻYCIA!!!!!!!cos(0)
  • Odpowiedz
@efilista: chwila strachu i pokrzyku, nie potrzebne im, naturalne środowisko takie super drapieżniki ciągły strach, do hałasu można się przyzwyczaić. dzięki niemu masz tanie mięso, a sytuacja jest win-win, nażarte kurczę żyje krótko, chwilę się pocieszy życiem (jakie by ono nie było-zapytaj osób z ciężką niepełnosprawnością od urodzenia czy chcą żyć) a na końcu jest spożytkowane na stole
  • Odpowiedz
@arsaya: na wykopie to nie przejdzie. A sam jako mięsożerca powiem wprost, wegańskie burgery często są lepsze bo nie muli cię po tym jak po tych z wołowiny.

Ogólnie jest bardzo dużo przepisów które mi się podobają i smakują. Dlatego nie rozumiem tego bólu dupy o nazewnictwo.

Jakbym mial do wyboru taką samą ilość bialka to w czym problem?
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@rbielawski: no a jaki mięso ma smak? jest niesmaczne i po to się je doprawia

@arsaya
Mięso jest pyszne( ʖ̯)
Co prawda kupne nie jest aż tak aromatyczne i intensywne w smaku jak "domowo" uchowane i ubite ale jest smaczne i wołowinę czy nawet wieprzowinę można jeść bez przypraw.
  • Odpowiedz
Kiedyś przy piwie mój kochany współpracownik skomentował takie wynalazki w prosty sposób:
"Czy ja k***a, kroję wołowinę w paski i mówię, oto marchewka, tylko że z mięsa? NIE! To po ch*j robić takie rzeczy?!"
  • Odpowiedz
@Troester: czyli według Ciebie lepiej jest powoływać na świat zwierzę, które będzie żyło skrajnie niekomfortowo poza tym że będzie miało pełny brzuch, a potem zabicie go. Niż tego nie robić?
Po cholerę sprowadzać na ten świat więcej cierpienia?
  • Odpowiedz
które będzie żyło skrajnie niekomfortowo


@Doman_60: kto to oceni? nie siedzisz w jego głowie, ono jest przystosowane do warunków które zastało. tak działa natura.

Po cholerę sprowadzać na ten świat więcej cierpienia?

skąd wiesz, że cierpi? ja pytam serio. na ogół niepełnosprawni od urodzenia ludzie (świadomi swojego kalectwa) wolą jednak żyć niż umrzeć
  • Odpowiedz