Wpis z mikrobloga

Bereszyński i Zieliński jacy turyści. Chłopaki chyba pojechali do Rosji poogladać mecze i w ogóle zapomnieli że występują na Mundialu. Są uczestnikami mistrzostw świata i nawet nie wierzą że mogą coś ugrać. Wymieniają inne druzyny do medalu. Rewelacyjne nastawienie
Jakoś nie potrafie sobie wyobrazić takiego Ronaldo, który ze zwieszoną głową nie wymienia Portugalii i krzyczy vamos Mexico. #pilkanozna #mundial #mecz
g.....i - Bereszyński i Zieliński jacy turyści. Chłopaki chyba pojechali do Rosji poo...
  • 23
@grucki: Niech dają z siebie wszystko na każdym meczu, a presję bycia faworytem zostawią innym drużynom, trzeba liczyć siły na zamiary, jesteśmy takimi słabszymi średniakami dla których wyjście z grupy to już duże osiągniecie
@grucki ma-sa-kra. Ale w zasadzie to wiele wyjaśnia. Niby powinni twardo stąpać po ziemi, ale przecież uprawiają sport i rywalizują z innymi, aby przekonać siebie i innych, że są najlepsi. Jak nie trenują po to, aby być najlepsi to po co w ogóle trenują?!
i nawet nie wierzą że mogą coś ugrać


@grucki: są realistami, Polska to srednia póka piłkarska i dotarcie do ćwiercfinału to juz duzy sukces reprezentacji. O wygraniu mundialu nawet nigdy nie pomyslałem, bo jesteśmy na to za ciency
@Viro: Dla mnie tu chodzi o mentalność. (Psychologia sportu i takie tam)
Jedziesz na zawody i nawet nie rozważasz wygranej. Wtedy w ciężkiej sytuacji nawet nie chce ci się tyłka ruszyć. Zobacz na nasz mecz z Senegalem.
A teraz spójrz jak do przodu ciągnie wszystkich Ronaldo. Czy teraz czy jak grali na ME, kiedy do Cristiano przejął role trenera podczas meczu.
Teraz znowu spójrz na reprezentacje Polski, która w trudniejszej sytuacji
@jackwalker303 Wiesz mi nie chodzi o to, żeby przyjeżdżać na mundial i na każdym meczu czuć się gorszym niż drużyna przeciwna, wręcz przeciwnie, tak jak pisałem, patrzeć tylko na najbliższego oponenta z wiarą w wygrana kimkolwiek nie byłby rywal. Ale czym innym jest stawianie się jako faworyta całego mundialu i układanie sobie przyszłych spotkań w fazie pucharowej