Wpis z mikrobloga

Co powiecie na mały spocik w niedzielę 1 lipca o 21?
Miejsce startu prawdopodobnie to samo: Orlen na Grunwaldzkiej przy Castoramie, ale jak ktoś ma inną propozycję to możemy zmienić
Wszelkie pojazdy mile widziane, w razie pytań śmiało piszcie :).
Wołam z pamięci, więc standardowo przepraszam za pominiętych. Może zrobię mirkolistę potem. Oprócz tego zapraszam do obserwowania tagu!
Zdjęcie z ostatniego od @Wicia dla uwagi :).
#trojmiejskimotospot #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #motoryzacja #samochody
@m4rk @michasqgp @panicze @polinik @wu70 @piotrow @pietter @kradnolud @ptactwawiele
źródło: comment_PtvoGGgsLhAbDl6S3z4RqkiE2C9JYxdV.jpg
  • 125
@panicze: Dach Metropolii jest zamknięty do odwołania, a przynajmniej jeszcze był we wtorek. Śmieszna sprawa - byłem w niedzielę to stały pachołki na wjeździe na dach i można było wjechać tylko na zadaszony parking. Byłem we wtorek to pachołki stała rozsunięte na boki, tak że można było wjechać normalnie. Wjeżdżam na górę, pobieram bilet przed bramką, a ta się nie otwiera. Zadzwoniłem do ochrony i powiedzieli, że parking na dachu zamknięty
@m4rk: nie no, żartuję, ale fakt faktem jak zbierzemy więcej niż 5-6 aut, a do tego dojdą osoby trzecie zajmujące pojedyncze miejsca na parkingu, to niektórzy będą chyba musieli zaparkować na myjni :)
@m4rk: @MrGreeneye: może warto też rozważyć starego dobrego maka na rogu Grunwaldzkiej i Bażyńskiego? Miejsca więcej, o tej porze spokojnie powinniśmy pomieścić się wszyscy niezależnie od frekwencji, a w razie czego pozostaje parking pod halą Olivią. Kawa jest, czisy są, miejsce żeby na chwilę usiąść też lepsze niż pod Orlenem. Ale to taka wstępna propozycja, bo jak będą trzy samochody na krzyż to może być ten Orlen ;)
@bgonzo: ale my też wszyscy nie jeździmy sportowymi autami, wpadać można czymkolwiek, nikt się nie obrazi i wszyscy chętnie posłuchają nawet o starym clio. Chodzi o wspólną pasję :).
@wshk: nie może być, wszyscy mają poskładane samochody tym razem :D
@maciekawski: 7,5l w mieście?
@MrGreeneye: stereotyp stoi przy rondzie Kartuska/Źródlana jako eksponat aktualnie.
Coś zaczęło walić na skrzyżowaniu przy przychodni na Kartuskiej, stracił moc i tylko tam dałem radę się dokulać. Kręci jak głupi ale nie odpala. Albo to jakaś pierdoła typu czujnik albo rozwaliło głowicę. Częściowo strzelił pasek osprzętu i jago kawałek wyciągnąłem spod obudowy rozrządu.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MrGreeneye: jak się ma dzieciaka i trzeba go dostarczyć albo odebrać z półkolonii w połączeniu z dojazdem do/z pracy to okazuje się że sytuacja jest niezbyt kolorowa