Wpis z mikrobloga

Oxy i xanax trochę wstyd teraz podjadać przez to że stały się takie popularne dzięki tzw. muzyce rap oraz temu całmu tamblr ale pomijając to - wciąż 33 poziomy wyżej niż te wasze hehe medyczne klefedrony i inne pasjonaty z gówna.

Exit scam vendora który ucieka z kasą za dopalacze > Lsd, dmt, grzyby, ketamina > kokaina, metamfetamina, czysta amfetamina, metylofenidat, oksykodon, alprazolam > mdma > chatki z gówna > marihuana > alkohol > heroina z ulicy > #bojowkamedycznegoklefedronu kanna, kleksedrony, maczany na fencie i inne dopalacze na dowóz, stacjonarne sklepy z dopami typu stawowa #wroclaw > posty @Twinkle i tej drugiej moderatorki hyperreal

#narkotykizawszespoko #wroclaw #bojowkamedycznegoklefedronu
CREAMY_SUPERIOR - Oxy i xanax trochę wstyd teraz podjadać przez to że stały się takie...

źródło: comment_YLpIMoJqcLbb61pW2NEscui8DeeWjusn.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
drugiej moderatorki hyperreal


@CREAMY_SUPERIOR: erm... co sie stalo z hyperrealem takim z lat 2000?
Gdzie byla normalna strona z informacjami o substancjach, baza ksiazek, wiedzy i calej reszty? Jeszcze z czasow gdy dzialalo [u]? Bo ja czlowiek starej daty jestem, a teraz widze tylko jakies newsy jak na pudelku forum i ng.
Gdzie sa przedruki ksiazek jak chociazby "proba kwasu w...", gdzie sa tlumaczone teksty z thinkal i phinkal?
To wszystko
  • Odpowiedz
  • 1
@PurpleHaze gimbusy przejąły forum, kompetentnych osób w administracji głównego serwisu było coraz mniej aż w końcu przestali ogarniać forum talk, przez co za ogarnianie tego #!$%@?łka brały się różne szumowiny typu surv, ekipa była strasznie zaćpaną gimbazą, samych moderatorów forum talk umarło z 10 czy 15 xD panodzą się tam dzbany z nadmiarem czasu i niedoborem zainteresowania ze strony rodziny i znajomych, jak @Twinkle czy ta moderatorka co też tu ma konto
  • Odpowiedz
@Twinkle: ostatni mail z [u] mam z 2015 roku i bylo to kilka maili, grupa umierala jakos od 2013 bylo kilka przerw w dzialaniu jakies przenosiny na [u]2 itd...

Natomiast nie pojawilo sie zadne info o przenosinach, zmianie adresow ani nic.
Gdzie mozna takie info dostac?
  • Odpowiedz