Wpis z mikrobloga

Postanowiłam przetestować #photofeeler zachęcona słowami @Suck_My_Duck

Na takim gównie jak photofeeler ludzie nie klamia


Wybrałam do tego moje najlepsze selfie i myślę, że przy takiej ilości głosów, jakość oceny jest już całkiem miarodajna, żeby móc się nią z wami podzielić.

Otrzymane wyniki atrakcyjności zgadzają się z moją samooceną, o czym wspominałam w tym wpisie, że jestem przeciętna. #przegryw
Co do pozostałych cech. Godny zaufania? Jak najbardziej. Dobrze mi z oczu patrzy. Mądry? Ludzie mają takie skojarzenia jak widzą #okularnica więc śmiało możecie powierzyć mi swój majątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oprócz oceny danego zdjęcia w tych trzech kategoriach można zostawić również krótki komenatarz. Jest to opcjonalne. Nie licząc standardowych, jedna notka wywołała szczgólny uśmiech na mojej twarzy. ()

I don't know in a way this pic attracts me so much. I wish I could get in touch with her.


Jednocześnie trzeba pamiętać, że photofeeler to tylko aplikacja i nie należy kierować się jej wynikami. Ludzie tam w dużej mierze oceniają zdjęcie, a nie daną osobę. Na ocenę ogromny wpływ ma choćby jakość zdjęcia i odpowiednie oświetlenie. Dlatego należy podejść z dużym dystansem do otrzymanych wyników. Ot taka ciekawostka a nie wskaźnik waszej atrakcyjności. W końcu każdy człowiek ma swoje własne upodobania i preferencje :)

#rozowepaski #niebieskiepaski #atencjoprzybywaj #dzienniknomada
Pobierz nomad609 - Postanowiłam przetestować #photofeeler zachęcona słowami @SuckMyDuck 

 N...
źródło: comment_usJrIntGGMsN2PRmcsVTSzI9NeuiEAc7.jpg
  • 17
@nomad609: Rozumiem ból bycia przeciętniakiem. Sam mam problem zakwalifikować się gdziekolwiek, bo z wyglądu przypominam człowieka (aż wrzucę na photofeeler i zobaczę ile dostanę), ale jestem mentalnym spierdoxem, ale też nie do końca, bo nie pluję na kobiety i nie obwiniam innych za swoje #!$%@?.

Powodzenia na dalszej drodze życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)