Wpis z mikrobloga

@Beczkowy: No ale to chyba ich sprawa na co wydadzą pieniądze?cel jest podany przecież kto chce ten wplaca.co innego gdyby robili jak tucznik czyli podawali cel a kasa i tak do kieszeni dla siebie
@Beczkowy: To już nie można zmienić zdania?umowę jakaś podpisali czy jak?Zmienili zdanie , nie podoba mi sie to nie wpłacam proste.jak widać donejtorom to nie przeszkadza a jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci co 1 zł nie wpłacili nawet.
@Daaniel-K: Jest cel ma zostać wykonany dzieci kasę wysyłają a potem płacz MÓWIĘ stanowczo NIE kłamstwie i obludzie a do pracy im sie nie chce iść o co jak dzieci utrzymują zero honoru zasad dno
@BananowyBananowiec: To uściślę może bo za trudne do zrozumienia dla ciebie.Nie siedzę i nie oglądam ciągle bo akurat nie ma nic ciekawego, mam włączone w tle a w tym czasie przeglądam internet itp, po prostu słucham, czasami zajrzę co kilkanaście, kilkadziesiąt minut na chwile.zrozumiałes ?mam nadzieje bo prościej się nie da
@THERMOKAD: No zgadzam sie że skoro jest cel to ma byc wykonany.Aktualny cel jest na nowy projekt jak tak nie zrobią to pisz a póki co to udaj sie na tag tucznika bo tam celów nie wykonanych to z parenaście masz
@Beczkowy: Różnie bywa czasem się zmienia decyzje prawda?z pewnoscią tez miales tak w życiu że np poszedłeś do lodówki po mleko a napiłeś się soku.I nikt o tym na wykopie nie pisze( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Daaniel-K: nie obwieszczam nikomu, ze ide po mleko, po czym wracam z soczkiem, bo tak mi sie zachcialo wiec co komu do tego? Co Ty w ogole porownujesz?
Gdyby powiedzial, ze zbiera na rower, po czym kupuje sobie hulajnoge, to bym mial to w #!$%@?. Jesli jednak mowi sie cos takiego jak "wszystkie pieniadze przeznaczymy na cele charytatywne", a pozniej zmieniac to na projekciki, to juz zmienia postac rzeczy. Rozumiesz juz
@Beczkowy: Nie nie rozumiem bo co innego powiedzieć na cele charytatywne a potem zmienić i powiedzieć na piwsko a co innego powiedzieć na cele a wydać na piwsko.Liczy się to czy kasa wydana została na to co było w celu i ci co wpłacają to własnie chcą wpłacać na nowy projekt albo mają wyj..na na co.Każdy komu nie pasuje cel bo cele charytatywne nie wpłaca i tyle gdzie Ty szukasz problemu?