Wpis z mikrobloga

@dryfindormilosciwy: kofeina zwiększa czujność i zmniejsza zmęczenie bardziej, a amfetaminy poprawiają pamięć i funkcje poznawcze dlatego potrzebuje amfetaminek a nie kofeinki

badania i analizy pokazują pozytywny wpływ mikrodawek amfetaminy na liczne funkcje poznawcze (np. kontrolę hamowania, pamięć epizodyczną, pamięć roboczą i niektóre aspekty uwagi) w obrębie populacji i te efekty zostały potwierdzona dla osób z ADHD[25][26][27][29]. Analiza z 2014 roku potwierdza, że mikrodawki amfetaminy mogą prowadzić do wzmocnienia pamięci, także u
@MateriaBarionowa: porządna królowa da radę, nawyżej się w chemika pobawisz i oczyścisz, w końcu my wszyscy tylko do celów laboratoryjnych
z bez recepty pseudoefedryna da radę (cirrus ma 120 mg, ale nie wiem jak teraz z cenami)
jeszcze meridia kiedyś była w obiegu pozaaptecznym powiedzmy, bez problemów do dostania (ale nie wiem jak teraz to wygląda)

@MateriaBarionowa: a gdzie ja napisałam że te leki nie działają? Czytaj ze zrozumieniem na następny raz zamiast zarzucać mi niewiedzę. Napisałam że nie sądzę, że te leki "poprawiają swój byt" - twoje słowa. Gdybyś napisał że poprawiają koncentrację to moja odpowiedź byłaby inna. Nootropy mają sporo skutków ubocznych, więc radzę się z nimi zapoznać przed zażyciem, bo sporo osób nie może ich brać.
@MateriaBarionowa ile masz lat, że ptrzebujesz wspomagaczy funkcji poznawczych? Znam osoby które potrafiły ogarniać 2 kierunki farmacje i weterynarie bez poprawek i nie należały do osób wybitnie zdolnych wiec jakieś albo słaby albo przespales cały rok jak to jest ( ͡º ͜ʖ͡º). Zamiast leków możesz sobie spróbować różenca górskiego znajomym pomaga może tobie też pomoże