Wpis z mikrobloga

bateria starczałaby Wam na 2h jakby facebook cały czas słuchał i wysyłał gdzieś pliki audio/procesował je na telefonie, chemtrailowcy xD
  • Odpowiedz
Ja nie wiem co Wy tam macie poinstalowane, że was nawet podsł#!$%@?ą xD Wyniki wyszukiwania wiadomo, to każdy widzi, lokalizacja też, ale to głównie od Google maps, ale coś o czym gadałem? Nigdy mi się nie zdarzyło
  • Odpowiedz
Mireczki, jak to jest, że wczoraj z kolegami rozmawialiśmy przy śniadaniu o firmie "x", której nigdy wcześniej nie wyszukiwałem, nawet jej nie znałem. A dzisiaj rano patrzę, a w proponowanych reklamach na FB właśnie ta firma...


@Invisible_Spirit: standard. Swego czasu Chrome w kompie podsłuchiwał. Dowiedziałem się o tym, bo rozmawiałem z kimś na tematy kulinarne i padło "ciekawe jak się robi ...". Potem Chrome podpowiedział mi przepis po wpisaniu jednej literki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Invisible_Spirit: przestraszyłam się tak ostatnio jak kolega chciał żeby mu kupić piwo, wzięłam pierwsze lepsze, a po powrocie na fb pierwsze co widzę to reklama tego właśnie piwa XDD
  • Odpowiedz
  • 1
przestraszyłam się tak ostatnio jak kolega chciał żeby mu kupić piwo, wzięłam pierwsze lepsze, a po powrocie na fb pierwsze co widzę to reklama tego właśnie piwa XDD


@gfgfgfa, tu zadziałało pewnie w drugą stronę. Wzięłaś to piwo, niby pierwsze lepsze, bo pewnie już widziałaś tę reklamę i podświadomie Twoja ręka sięgnęła po tę właśnie butelkę.
  • Odpowiedz
@Invisible_Spirit: Kiedyś grając w forze podjąłem z kumplem temat mini coopera - że niby takie małe kobiece autko, ale nieźle #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgadnij co miałem nazajutrz zaproponowane przez reklamy ad sense?
  • Odpowiedz
@Invisible_Spirit: Kiedyś z kumplem po wódeczce zaczęliśmy gadać jakieś głupoty o narodzie wybranym. Nastepnego dnia na FB wyskakuje mi polecana grupa o nazwie "Nigdy więcej zagłady żydów" czy coś takiego. Takich przypadków zauważam sporo więcej ale ten mi wyjątkowo zapadł w pamięci.
  • Odpowiedz