Wpis z mikrobloga

Żeby tradycji stało się zadość, jak co roku po wysadzeniu roślin #chilizgobim robię #rozdajo spośród tego co mi zostało ;)

Tym razem trochę większe, bo NIE ograniczone tylko do #warszawa - opanowałem pakowanie na tyle, że rośliny spokojnie przeżywają podróż kurierem.

Co można dostać: dwie sadzonki wybranych odmian z tej listy. Wielkość od 25 do 40 cm.

O ile już za późno, żeby wysadzać je do gruntu, to świetnie nadadzą się do hodowania ich na parapecie w mieszkaniu - przy dobrym traktowaniu dadzą owoce w sierpniu. Także #domowyogrod jak najbardziej. :)

Dla kogo to rozdajo? Ano dla osób, które lubią ostre jedzenie i podoba im się perspektywa zrywania własnych chili z parapetu. Jednocześnie nie boją się minimalnych zabiegów ogrodniczych jakie trzeba wykonać (przesadzić do większych donic i podlewać co około 3 dni). I takich Mirków zapraszam do plusowania.

Losowanie przez mirkorandom, a wysyłka kurierem na mój koszt ;)

#chili #rosliny #zadarmo #papryka #papryczki #chilihead #ostrezarcie #uprawa #uprawiajzwykopem #ogrodnictwo #ogrod #warzywa #gotowanie #przyprawy
gobi12 - Żeby tradycji stało się zadość, jak co roku po wysadzeniu roślin #chilizgobi...

źródło: comment_LsS4RtkEUMpiH5FV2cW5ZaVcltHfqU5U.jpg

Pobierz
  • 60
@mariuszk3: Końcówka lipca pierwsze zbiory o ile wyratuje rośliny z poparzeń słonecznych. Potem będę robił wpis z wysadzania to opiszę dokładniej. W tym roku Kristalon Zielony (potem czerwony wejdzie) i jeszcze nawóz interwnecyjny do pomidorów substrala.
@SomeoneFromPoland: A już wiem ;p Robisz taki ostrokół dookoła rośliny z wykałaczek szaszłykowych albo kijków cienkich powbijanych dookoła rośliny ;) Na tyle gęsto, żeby kot głowy nie wsadził i na tyle rzadko, żeby słońce przechodziło ;p