Wpis z mikrobloga

  • 617
@Oskarek89 A jednak to Ty ulegasz typowemu cherry-pickingowi wstawiając tutaj jakieś odległe, surrealistyczne zdjęcia, które mają małe odniesienie do rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
@Oskarek89 Taki jak każdego. To, że jacyś debile robią takie akcje nie oznacza, że całe środowisko jest nienormalne. Wierz mi, lub nie, ale nawet wśród LGBT tacy delikwenci nie są szanowani, bo niepotrzebnie psują wizerunek. To nie tak, że oni akceptują wszystko, łącznie z nagością i usilnym propagowaniem czegoś takiego.
  • Odpowiedz
A jednak to Ty ulegasz typowemu cherry-pickingowi wstawiając tutaj jakieś odległe, surrealistyczne zdjęcia, które mają małe odniesienie do rzeczywistości xD


@androgen: Po prostu wysyła zdjęcia, które są jego fetyszem
  • Odpowiedz
@artpop: czemu szok? nie jest to dla nikogo żaden szok, tak samo jak nikt nie neguje istnienia ludzi, którzy słyszą głosy, nikt nie neguje ludzi z zespołem downa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MordechajKowalski No nie wiem. Nie obchodzi mnie kto co celebruje na ulicy, dopóki robi to zgodnie z prawem, nie niszczy mienia publicznego i nie wszczyna zamieszek. Bez różnicy czy niesie biało-czerwoną flagę, czy tęczową.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: mnie by było wstyd popierać taką sraczkę umysłową jak wrzucanie drag queen i pierdzenie "HURR DURR TAK WYGLONDA TO LGEBETY CAŁE!"

No ale nie wszyscy muszą mieć rigcz jak widać. Spójrz na siebie i zastanów się co ty czynisz.
  • Odpowiedz