Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OzaweNakashi: pisze o kylin mini rta. Nie o zwykłym rta. Moim zdaniem lepiej z tego względu że nie przedłużasz komina przejściówką na większe szkło tylko masz poszerzone szkło które daje 5ml a komin i tak zostaje krótki. No i rynienka ze 180 stopniowym dopływem powietrza do grzałki jest spoko. Wygugluj sobie i zobaczysz o co mi chodzi z tą rynienką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OzaweNakashi: ogólnie to ciężko w nim coś zepsuć żeby ciekł. Prosto buduje się grzałki układa watę. Dla mnie zdecydowanie single jest fajniejsze. Mniej waty mniej drutu a komfort ten sam o ile nie lepszy o ile chodzi o smak w rta.
pharaon


@OzaweNakashi: mam pharaoha, na single coil, przedtem miałem billowa v2 w dualu i wkurzało mnie żeby ustawić obie grzałki na podobnym poziomie rozgrzewania, tak samo ułożyć watę, jestem zadowolony z pharaoha, wymiana watki, przepalenie negaru to operacja 5min /tydzień, zalewa się od góry, w ustniku zbierają się skropliny ale przy zalewaniu płukam pod kranem i/lub przecieram ręczniczkiem papierowym, jeżeli za mało waty dasz to leje - fizyki nie oszukasz -