Wpis z mikrobloga

Siemka( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj wróciłem z mojego długiego urlopu, który po raz pierwszy spędzałem w Chorwacji.
Udało się pokonać trasę Poznań - Kuciste czyli około 1550 km w jedną stronę. Na miejscu zaliczyliśmy jeszcze Dubrownik oraz Mostar w Bośni i Hercegowinie

Łącznie około 3500 km. Nasze autko lekko nie miało ale dzielnie zniosło całą podróż :)

Głównym bohaterem podróży zostaje oczywiście moja żona ale bez naszego środka transportu podróż była by niemożliwa. Fotos micrusi poniżej :)

#podroze #podrozujzwykopem #chorwacja
ytany - Siemka( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj wróciłem z mojego długiego urlopu, który po raz ...

źródło: comment_5kll6cSmUUsmrw2B642JrdVYb4voSDxq.jpg

Pobierz
  • 13
@alyaoo: W trasie do Chorwacji mieliśmy pierwszy nocleg w Wiedniu (trochę pozwiedzaliśmy) i drugi w Skradin (park Krka). Trzecim rozpoczęliśmy już nasz docelowy nocleg w Kuciste.
W micrusi oczywiście gorąco jak w puszce. Wyjazdy robiliśmy około 5-6 rano by chociaż te 2-3h jechać w chłodzie :) Okna trochę pomagały, sandałki, picie i się jechało :)
W aucie dolałem płynu do spryskiwaczy :) Nie miało żadnych wad technicznych i chyba w dalszym
@ytany Szacun, moja przygoda to Fiat Punto I, trasa do Makarskiej na szczała z różową plus 2 dzieciaków. Wyjazd o 18 dojechałem na 14. Z auta wypadłem ale było warto. Rozumie cię kumpli z tym wyprzedzaniem( )