Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiegoś dostawcę VPS o możliwie dobrym stosunku ceny do jakości? Nie chcę na niego wydawać więcej niż 30zł, a potrzebuję postawić sobie kilka rzeczy self-hosted jak serwer git, jakiś komunikator, chmurę danych, kilka stronek na apache. Pomożecie?

A, no i fajnie by było gdyby ten sam usługodawca umożliwiał założenie u siebie domeny, której przedłużenie nie będzie kosztowało miliony monet.

#programista15k #programowanie #programujzwykopem #serwery #vps #vpshosting #serwer #serwerownia
  • 22
@pecet94 Miałem chyba tylko raz zapowiedziany downtime i raz instancja się zawiesiła do tego stopnia że musiałem ją zduplikować na nową (posiadam tam kilka, ale nawet na AWS to się zdarza). Mam monitoring sprawdzający działanie usług co 5 minut i z wszystkich hostingów jakie używamy ten jest jednym z lepszych.
@gazowany_smalec: @chudzielec: @pecet94: Nie wiem czy coś się w tej sprawie zmieniło, ale serwery scalewayowe w architekturze x86 działały zawsze na atomach i to nawet nie takich topowych, także jeżeli miałoby tam być coś CPU-intensive to odradzam, w przeciwnym wypadku jest bardzo okej :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gazowany_smalec: od siebie polecam Webh (mój kod będący refem dający 20% zniżki PROMO795). Mam od dawna i jestem zadowolony. Polecam również ww. Scaleway i jeszcze bardziej Hetzner Cloud