Wpis z mikrobloga

@trejn: @budus2: @alegz: @TheJaster: @MisieRzadza:

Tak, ale niosą ze sobą ryzyko podrażnień, wysychania oczu, zakażeń, wrastania naczyń krwionośnych. Mimo iż lepiej przepuszczają tlen niż standardowe soczewki to nic nie będzie lepsze niż dać oczu odpocząć chociażby na tę noc bez noszenia soczewek.
  • Odpowiedz
@trejn: Nosić faktycznie cały miesiąc non stop nie da rady raczej, będzie niekomfortowo no i trzeba je czyścić, ale są ok w sytuacji gdy raz na jakiś czas nie będziesz zdejmowal ich na noc, typu nieregularny rytm spania czy jakiś wyjazd gdzieś gdzie sa gorsze warunki (camping czy coś).
Czyli nosic je jak normalne z tym komfortem że jak zapomnisz/nie będziesz mógł czy chciał zdjąć na noc, to możesz :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sebeq92 wiadomo że bym zdejmował co parę dni jakbym już poczuł dyskomfort. Pytanie czy faktycznie dają radę czy po jednym dniu będzie już nieprzyjemnie
  • Odpowiedz
@trejn: Ja raz nosiłem i ogólnie to gorzej niż w normalnych, jednak w przypadku gdy wyjeżdżasz na jakiś wyjazd to są spoko (oczywiście lepiej wziąć ze sobą jakiś płyn i okulary).
  • Odpowiedz
@TheJaster: A mając takie zwykłe, coś sie stanie jak od czasu do czasu w nich zasne? Bo chciałbym sie powoli przerzucić na soczewki, dotychczas zakładałem je tylko na wyjazdy wypady do kina etc, Bo zakładanie i zdejmowanie non stop rano i wieczorem jest upierdliwe i obstawiam że wcale nie bardziej hignieniczne od ciągłego noszenia tych day&night, wkoncu oko sie podrażnia i jest ciagle katowane zakładaniem i zdejmowaniem
  • Odpowiedz
@trejn: Ogólnie przez czas, przez który noszę takie zwykłe soczewki i nie śpię w nich to nie przeszkadzają, dopiero rano jak się obudzę. Ale unikałbym takich sytuacji, bo kolejnego dnia miałem zaczerwienione oko.
  • Odpowiedz
@Zdzichu_alkoholik: @TheJaster: @Sebeq92: @Gamer4020: @alegz: @MisieRzadza: @budus2: No nic 300zł nie majątek, wezme sobie zamówie i zawołam was za miesiąc/dwa, powiem jakie są moje odczucia. Oczywiście w między czasie pójdę do okulisty na analizę. Większość opini na forach jest bardzo pozytywna stosunek jest wręcz przytłaczający a posty często pisane przez ludzi którzy faktycznie na danych forach sie udzielają więc raczej nie jest to marketing szeptany.
trejn - @Zdzichu_alkoholik: @TheJaster: @Sebeq92: @Gamer4020: @alegz: @MisieRzadza: @...

źródło: comment_mI0yZ8mIc60lceJvvvZh2b4qNrt120Qq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz