Wpis z mikrobloga

@Junpei1948 piłka nożna + Wrocław chce przeniesienia siedziby KGHM do miasta stu mostów, ale to bez sensu, jakby już siedzibę miano przenosić, to do Warszawy, gdzie jest giełda xd
  • Odpowiedz
@Sheena1: Tarnowski to gówno, smród, syf, kierowcy rajdowcy. Raz pamiętam jak gościu normalnie zabrał ludzi z ronda obok MPWiK i pojechaliśmy sobie na Sikorskiego do sklepu bo on musiał sobie coś kupić.
  • Odpowiedz
kurde nie wiedziałem, że ludzie z Wrocławia mają takie kompleksy na punkcie Lubina XD Z czego to się bierze? Jakieś historyczne zatargi czy coś? ;p


@Junpei1948: bierze się to spod ręki kilku(nastu) trolli, jedni widzę angażują w gównoburze Wrocław vs Lubin, drudzy kd vs reszta przewoźników.

szczerze jako wrocławianin nigdy nie byłem na lubin.pl, byłem raz w Lubinie, nie mam absolutnie żadnego zdania na temat tego miasta, a tym bardziej nie
  • Odpowiedz
@utopjec: To są tylko schematy utarte na liniach kibicowskich. Z wieloma ludźmi z Wrocławia miałem styczność i zawsze jest coś na zasadzie głupich docinek w formie żartu i tyle. Normalni ludzie mają to w dupie, totalnie.
  • Odpowiedz
@WielkaPesaNarodowa: kurde nie wiedziałem, że ludzie z Wrocławia mają takie kompleksy na punkcie Lubina XD Z czego to się bierze? Jakieś historyczne zatargi czy coś? ;p


@Junpei1948: kompleksy xD zwykłe żarty z blokowiska w polu i jego mieszkańców
  • Odpowiedz
@WielkaPesaNarodowa Zawsze podziwiam użytkownika MAX bo na każdym forum kolejowym wspomina o Lwówku i bogatych turystach jeżdżących do Świeradowa xD i później klasycznie o maszyniście uczniu który wypowiedział sie o tym ze czesto PLK Jest winna opoznieniom i chamskiej konduktorce.
Jakikolwiek post o pociagach czy KD te komentarze to podstawa xD
  • Odpowiedz
@WielkaPesaNarodowa Tarnowscy to tragedia. Jak nie wsiadasz na Dawida to nie wsiadziesz, bo na Swiebodzkim albo Magnolii juz jest nadkomplet. Bus lubi się rozkraczyc i dużo ludzi jeździ na stojaco. Monopolista
Juz totalnie najgorsze jest Z A P I E R D A L A N I E przez wioski tymi trupami. Aha no i mówimy tutaj o koszcie 17 zł co w mojej ocenie daje podstawę sądzić ze podróżujemy w przyzwoitych
  • Odpowiedz