Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #rozowepaski tak dla odmiany i nie bait ani reklama ()
23 lvl, wygląd modelek z victoria's secret i łeb na karku też, nie jestem imbecylem plus całkiem fajna kariera.
Dlaczego to tutaj piszę?
Bo z tym wszystkim można nadal nigdy nie być w związku ani nawet (mając jakąś godność i zasady) one night standu.
Zawsze podejrzewałam że onieśmielam mężczyzn ale ostatnio mnie to uderzyło, gdy będąc na imprezie, jakiś koleś próbował mnie namówić żebym poprosiła jego kolegę do tańca bo on jest nieśmiały. Zapewniłam go że nie jestem suką i nie odmawiam rozmowy/tańca, więc równie dobrze może podejść sam tutaj i teraz i gadać ze mną zamiast niego.
I wiecie co?
Oczywiście że tak się nie stało
Smutno mi.
Jestem całkiem miłą osobą i nie wybrzydzam, preferuję inteligencję ponad wygląd, ale ile razy dawałam normikom szansy/wychodziłam z nimi/tolerowałam odchyły, tyle samo razy się zawiodłam. Do takiego stopnia że mało komu ufam i nie potrafię się otworzyć w obawie że znów dostanę po dupie/sercu.
Mam wrażenie że powinnam zostać zakonnicą, problem jest w tym że nie znoszę kościoła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kurtyna.
#zalesie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 84
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Do takiego stopnia że mało komu ufam i nie potrafię się otworzyć w obawie że znów dostanę po dupie/sercu.


Przestań, to jest najgorsze. Co się z jakąś dziewczyną spotykam, to dwie na trzy mówią, że były zranione i się boją że... .
Każdy jest inny. Jak za każdym razem będziesz myślała że wszystko skończy się tak samo, to gwarantuję Ci, że tak będzie. Wyjdź z takiego przeświadczenia i zacznij normalnie
  • Odpowiedz
WybuchowyŁobuz: @Acidiscus:

Przestań, to jest najgorsze. Co się z jakąś dziewczyną spotykam, to dwie na trzy mówią, że były zranione i się boją że... .


To samo słyszałem od mojej byłej. Tak się bała, że ją zranię i zostawię, że z tego strachu aż musiała sobie znaleźć bolca na boku, bo pewnie sam bym za niedługo ogarnął innego pieroga. Mówię serio, to był jej tok myślenia.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
OP: @Fafnucek może i tak. Powiedziałabym że jestem przyzwyczajona do samotności bo nigdy inaczej nie było, jedyne co mi najbardziej przeszkadza to fakt że np. dostaje ten milion pytań od ciotek/wujków na weselach (na które chodzę sama) "a gdzie masz kawalera" "a dlaczego " i jest mi po prostu przykro. Nie mam ciśnienia na partnera, szczerze mowiąc raz (w życiu) postawiona w sytuacji gdzie zwiazek był niemalże wyciągnięcie ręki pojawił się
  • Odpowiedz
LuksusowyKat: Chyba wreszcie na wykopie wykluje się teoria, że czasem ludzie są samotni bo tak.

U mnie różowy, lvl 24, wygląd przeciętny, inteligencja przeciętna, kariera przeciętna, nikt nie zranił - wciąż brak jakiegokolwiek powodzenia. Bo tak i tyle. Co zrobisz.

Są ładni szczęśliwi, brzydcy szczęśliwi, mądrzy, głupi, bogaci, biedni, z fajnym charakterem, ze #!$%@? charakterem... Każdy "typ" ma szansę, tylko pojedyncze jednostki czasem nie mają.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
BiałaDziewczyna: > U mnie różowy, lvl 24, wygląd przeciętny, inteligencja przeciętna, kariera przeciętna, nikt nie zranił - wciąż brak jakiegokolwiek powodzenia. Bo tak i tyle. Co zrobisz.

Ale bait XD Mirki nie dajcie sie na to zlapac, rozowa piszaca o braku powodzenia = zaden samiec alfa 8/10 nie rzucil jej sie do stóp, a tych zwyklych mirkow to pewnie w ilosciach hurtowych wrzucasz w fz XD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
LuksusowyKat: Ale bait XD Mirki nie dajcie sie na to zlapac, rozowa piszaca o braku powodzenia = zaden samiec alfa 8/10 nie rzucil jej sie do stóp, a tych zwyklych mirkow to pewnie w ilosciach hurtowych wrzucasz w fz XD

0 znajomych we fz
jedyni znajomi faceci to z pracy, zajęci i niezainteresowani niczym związanym ze mną
0 zwykłych mirków
0 samców alfa również

Tak wygląda życie poza wykopem. :)

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
jedyne co mi najbardziej przeszkadza to fakt że np. dostaje ten milion pytań od ciotek/wujków na weselach (na które chodzę sama) "a gdzie masz kawalera" "a dlaczego " i jest mi po prostu przykro.


@AnonimoweMirkoWyznania: Takie akcje rozwiązuje się krótko. Mówisz, że nie życzysz sobie pytań o swoje prywatne życie, bo to twoja sprawa i nie powinno to jej/jego interesować z kim gdzie chodzisz, ani kiedy wysrasz/spłodzisz gówniaki. Tak, to naprawdę
  • Odpowiedz
OP: Co do friendzonowania to tak i owszem, zfriendzonowałam takiego mirka poznanego na internecie, którego hobby to piwo i oglądanie sportu w tv (bo samemu ruszyć się to nie), plus żalenie się nad swoją wagą na którą starałam się nie zwracać uwagi dopóki mnie nie zmiażdży.
Randkowałam z nim głównie przez to ze lubilam jego osobowość i fakt że się bardzo dobrze dogadywalismy, mimo kompletnie roznych zainteresowań i stylu życia.
Aha
  • Odpowiedz
TopKek: > 0 znajomych we fz

jedyni znajomi faceci to z pracy, zajęci i niezainteresowani niczym związanym ze mną

0 zwykłych mirków

0 samców alfa również

Czyli sie zgadzaca co pisalem, zaden 8/10 chad sam z siebie nie rzucil ci sie pod nogi, bo przeciez ksieczniczka do nikogo nie zagada sama, a zalozenie tindera to tez ponad jej sily xD Zaloz badoo/tindera i max po tygodniu masz chlopaka, no ale jak
  • Odpowiedz
LuksusowyKat: Dobra chyba dałam się zbaitować typowi, który będzie teraz zmyślał historie i wsadzał "XD" co zdanie...

Czyli sie zgadzaca co pisalem, zaden 8/10 chad sam z siebie nie rzucil ci sie pod nogi,
To jedyna rzecz, która się zgadza. Nie zgadza się za to hurtowa ilość mirków w fz - jakiś komentarz?

bo przeciez ksieczniczka do nikogo nie zagada sama, a zalozenie tindera to tez ponad jej sily xD Zaloz
  • Odpowiedz
@Millhaven: Też tego nie rozumiem xD Napisz, że wyglądasz jak gówno - źle, zrób coś z sobą #!$%@? przegrywie. Napisz, że absolutnie nie masz nic do zarzucenia w swoim wyglądzie, jesteś przystojny/ładna - #!$%@? pustak, wywyższa się, tacy są najgorsi xD.

Ludzie z kompleksami - źle
Ludzie po prostu znający swoją wartość - źle

Ładna laska mówiąca, że jest brzydka, bo chce usłyszeć komplementy - #!$%@?, udaje skromną
Ładna laska świadoma
  • Odpowiedz
OP: TopKek nie, żaden z niego był ruchacz. Dowodem na to może być to że jedyne co mnie w życiu spenetrowało to wziernik u ginekologa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) także teoria o szukaniu ogierów 10/10 nie trzyma się kupy.
I tak, byłam na tinderach i tych innych apkach i nawet bez tego
  • Odpowiedz
TopKek: LuksusowyKat:
Tinder to jest dla bardzo ładnych facetów, różowa bez znaczenia na wyglad zawsze ma tam powodzenie i takie sa fakty. jest tez sympatia/edarling/zaadoptuj faceta. Opcji masz mnostwo. Piszesz, ze sama zagadywalas, czy ty zagadywanie to bylo typowe zagadywanie w kobiecym stylu czyli napisalas "hej co slychac?" i czekalas az niebieski zacznie zabawiac ksiezniczke czy moze zapraszalas ich na randki?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz