Wpis z mikrobloga

@kognitywistyczny: iOS używam od iPhone 5. Później 7, a teraz X. Dobry telefon. Nie mam z nim problemów. Czy bym go kupił ponownie - tak (bateria, gesty, wyświetlacz, ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy). Czy warty całego zamieszania? Nie umiem Ci obiektywnie odpowiedzieć :)
@kognitywistyczny: też bym kupił drugi raz X’a :) jedyny minus jak dla mnie to sposób robienia screenshotów, trzeba przycisnac przycisk wyciszania i przycisk podgłaszania i w ten sposob mam mnóstwo przypadkowo zrobionych screen’ów :)
@kognitywistyczny: Jeżeli znajdziesz go za 3500 to jest wart tych pieniędzy. Natomiast w cenie 4500-5000 absolutnie nie.
Jeżeli chodzi o samo użytkowanie tego telefonu to jak najbardziej, gesty to coś co zadomowi się na dobre w iOS i teraz nowy iOS 12 to rozwinie, face ID to coś dzięki czemu zapominasz ze masz jakakolwiek blokadę na telefonie, patrzysz na ekran i odblokowane. Bateria trzyma dużo lepiej niż iPhone 7, bez wyczynów
@Singularity00: @Szyn44: @kryzju: @Rycerz_Klatki_Schodowej: @ZigiZyg: @matcho: @robertpatrykk: @svoyak: Panowie, od dwoch h jestem posiadaczem i tak jak mialem watpliwosci, ktora rzecz mnie wkurzy, ze bede chcial od razu oddac (bo tak mam, gdy kupuje cos przesadnie drogiego) to nie mam absolutnie zadnych watpliwosci, ze telefony z androidem to zwykly szrot przy nim. Wszystko tak zgrane, ze jestem w szoku. Trudno mnie zadowolic, bo jestem