Wpis z mikrobloga

Mam dylemat, jestem w trakcie szukania pierwszego iPhone'a dla siebie i nie wiem czy brać 7 plus, 8 plus czy X. Zarówno 7+ i 8+ mógłbym brać juz teraz, a z X musialbym sie pewno jakiś miesiąc wstrzymać. Warto, czy jednak X nie jest jakiś świetny biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości? Czytałem różne recenzje, ale najlepiej się dopytać samych użytkowników wymienionych modeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iphone #apple #ios
  • 9
  • Odpowiedz
@Czuowieg: Tbh stałem przed podobnym dylematem i zdecydowałem się na X, bo ramki w plusach są dosyć irytujące patrząc na to jak wygląda większość flagshipów teraz. Tylko licz się z tym, że jak poczekasz miesiąc, to tylko 2 miesiące zostaną do nowych modeli.
  • Odpowiedz
@Czuowieg: Nie, to nie tak. Nie porównuje się X'a do 7,8 Plus, bo te telefony mają powierzchnią podobny ekran a są dużo większe, niewiele tańsze także tutaj bezkonkurencyjnie X. Zastanawiać można się między X a wersjami 7 i 8 bo gabaryty podobne a cena dużo niższa. Wydajność jest na podobnym poziomie, oczywiście z lekką przewagą dla X.
W użytkowaniu codziennym różnicy poza wyglądem i czuciem z użytkowania nie uświadczysz, także na
  • Odpowiedz