Wpis z mikrobloga

A więc stało się - mogę zrobić pierwsze pełnoprawne #pokazpsa Szczeniaki przeszły wczoraj testy behawioralne, przegląd hodowlany i zostały przydzielone do właścicieli. Przedstawiam Wam moi mili Jawora. Ogar Polski a nie jakiś zagraniczny podrabianiec! Za tydzień będzie już u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) #jaramsie #psy
z.....o - A więc stało się - mogę zrobić pierwsze pełnoprawne #pokazpsa Szczeniaki pr...

źródło: comment_lKKLYvmumWkwDhHJgkCCrPssEr81TOUZ.jpg

Pobierz
  • 46
@tomszczyk: ja jebię, co za człowiek bierze psa rasy niezbyt popularnej, niezbyt łatwej, o czym choćby świadczy samo podleganie próbom pracy i mówi, że to jest pies głupi? xD ja naprawdę jestem naiwna myśląc, że ludzie wybierają rasy nietypowe świadomie xD
Bo wiesz, że ktoś kupuje jakieś szitsu czy innego maltańczyka i mówi że to jest głupie, to ja rozumiem, bo takie psy są często kupowane za wygląd przez ameby umysłowe,
Bo wiesz, że ktoś kupuje jakieś szitsu czy innego maltańczyka i mówi że to jest głupie, to ja rozumiem, bo takie psy są często kupowane za wygląd przez ameby umysłowe, które gówno wiedzą o psiej psychice i wychowaniu, ale jak ktoś kupuje ogara, psa rasy myślącej samodzielnie i dosyć upartej i mówi, że to jest głupi pies, to sam jest #!$%@? matołem takim, że wstyd po prostu i ręce opadają xDDDD


@
@zakoo znam jednego takiego i jest to najgłupszy pies jakiego znam. Nie rozumie nic, żeby go czegoś nauczyć to trzeba siedzieć z nin całymi dniami nad jedną komendą. Na polowaniu jedyne co go interesuje patyki i kamienie. Wujek już woli brać swojego kundelka bo szybciej pomoże i nie wystraszy zwierząt.
@matra: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I MIEĆ PSA BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD WEZMĄ SE PSA CO IM SIĘ PODOBA, A NIE JAKIEGOŚ OWCZARKA KAZACHSKOWENEZUELSKIEGO, KTÓRY JEST OHYDNY ALE PRZYNAJMNIEJ ROBI FIKOŁKI
@zakoo, gratki za legitną hodowlę, niech wyrośnie na zmyślnego byka
Jak wyglądają teraz testy behawioralne? Byłam ostatnio na szkoleniu, na którym babka bardzo demonizowała tę procedurę.
@WandaDeKott: nie było nas przy nich, ale mamy dostać z nich jakiś „raport” więc jeżeli Cię to interesuje to postaram się Ci go podesłać. Osobiście podchodzę do tego nieco sceptycznie - wierzę, że dobry i doświadczony hodowca opiekując się i obserwując psiaki przez ich pierwsze 7-8 tygodni wciąga nosem takie testy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właścicielka naszej hodowli przed podjęciem decyzji o tym do kogo powędruje dany
@zakoo, chętnie przejrzę taki raport, dziękuję :)
To co pokazywała nam babeczka na szkoleniu, to był jakiś hardkor - pies przywiązany do drzewa i koleś z kijem machający mu nad głową. I jak się pies bał, to negatywna ocena. No ale kurde... Sama bym się bała gdyby mnie matka do drzewa przywiązała i z boku obserwowała jak jakiś random macha mi kijem przed nosem... Tak akurat "testowali" boksery.
Z tym, że
@WandaDeKott: myślę, że nie jest aż tak hardcorowo, dam znać jeżeli będę wiedział coś więcej. Hodowla mistrzostwo świata - byliśmy pod dużym wrażeniem jak kilka miesięcy temu pojechaliśmy ją obejrzeć. Zaczęło się od jednego psa a rok później zakochani w rasie po uszy stawiali już kojce na domowej posesji ( ͡° ͜ʖ ͡°) warunki psiaki mają tam mega, opiekę również.