Wpis z mikrobloga

@savanna: dlatego że jest to MNIEJSZOŚĆ seksualna i co za tym idzie nie każdy ma ochotę na to patrzeć, ja nie latam po homoseksualnych portalach i nie wrzucam tam zdjęć pary hetero jak się przytula. z punktu widzenia natury to brzydzi "normalnego" człowieka, chociaż nic nie mam do osób homo, po prostu nie chcę na to patrzeć.
bo wyjdę na homofoba a nim nie jestem :P


@rapgod95: Jesteś. To że czyjeś upodobania są w mniejszości to znaczy, że ma się z nimi ukrywać? xD Albo, jeśli okaże się, że większość tego portalu woli blondynki, to należy zabronić wrzucać brunetek? xD
@Bury_Zenek: ale nie porównuj tego.. większość społeczeństwa jest heteroseksualne i dla nich treści homoseksualne są obrzydliwe, ja wolę brunetki, ale blondynki mnie nie obrzydzają, nie spłycaj zagadnienia proszę.
@rapgod95: Masz tag #gayisok - jeśli, nie wiem, widok dwóch panów razem sprawia, że boisz się o swoją męskość i heteroseksualność to po prostu daj go na czarnolisto. Ale nie, lepiej zakazywać wszystkim postowania tego co ci się nie podoba xD
@rapgod95: dlaczego obrzydliwe? Zwykłych ludzi to nie rusza, ja jestem hetero, widzę dwóch facetów, więc lecę dalej, bez myślenia o tym. Homofob pomyśli: "jesteście obleśni".