Wpis z mikrobloga

#gownowpis #pracbaza Wykopki trochę się stresuje bo czeka mnie rozmowa o podwyżkę, umowę miałem na rok kończy mi się w końcem sierpnia tego roku, pracodawca zapewnia mnie że chcą mi ją przedłużyć że są ze mnie zadowoleni itd. ale od roku podwyżki żadnej nie dostałem więc idę dziś wybadać teren i pokazać jak wiele roboty dla nich zrobiłem i jakie nowe obowiązki zostały mi narzucone wraz z rozwojem firmy. Wiem że lepiej przed końcem umowy o tym rozmawiać ale wole wybadać teren i zostawić sobie te 3 miesiące na ewentualne wysyłanie CV i szukanie lepszej pracy jakby podwyżka była by niemożliwa a szefu wiedząc ze chce więcej zarabiać będzie szukał kogoś na moja miejsce za grosze. Ostatnio szef (celowo z małej ) żalił mi się że musi płacić pracownikom i nawet pracownicy z ukrainy dużo go kosztują pfff. Tak że trzymajcie kciuki. Ehh nienawidzę prosić o podwyżkę nienawidzę prosić o pieniądze za prace jak mnie to wkurza.
(°°
  • 5
@Mimo89: Tak wiem że to często stosowana praktyka, i też tak robiłem ale nie chce grać kartą "cfaniaka" bo wiem że jak tak zrobię to no własnie "on będzie miał problem",a zajmuje się kadrami, BHP i P.poż. Ja też będę miał problem bo będę musiał szukać pracy a mieszkam w takim regionie polski że ludzie stąd emigrują na Podlasie bo tam są perspektywy :D
Pobierz Wiciu89 - @Mimo89: Tak wiem że to często stosowana praktyka, i też tak robiłem ale ni...
źródło: comment_BqsDyVbZtJOsav7ekOO8vKz2sFdzcnLC.jpg