Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie moi drodzy, potrzebuje pomocy, opinii osoby która będzie bezstronna, jetem w związku z różowym już trzeci rok. Układa nam się wspaniale, planujemy wspólną przyszłość, niestety dowiedziałem się czegoś strasznego z okresu jej przeszłości i nie daję mi to spokoju. Oboje mamy już prawie 30 lat i nie oczekiwałem od niej, że będzie dziewicą. Jednak moja partnerka miała przygodę z dwoma mężczyznami na raz, szczegółów żadnych nie znam bo mam do tego nie wracać, ona strasznie się denerwuje kiedy o to pytam, twierdzi,że to był jej błąd. Nie wiem jak mam się zachować, nie daję mi to żyć, najgorsze jest to, że nie dowiedziałem się o tym od niej samej tylko od jednego z jej kolegów na zakrapianej imprezie w jej rodzinnej miejscowości. #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 67
OP: Boli mnie to i zastanawia, może powinienem udać się to psychologa - nie wiem. Lipnie się trochę dowiedzieć od jakiegoś randoma, że koleś z którym była w związku chwalił się że brali ją ze swoim kumplem. Po tym wszystkim jak się tego wyparła, dopiero bo tym jak na nią naciskałem to potwierdziła, że to prawda. Mam do niej żal, jestem na nią bardzo zły, że dowiedziałem się o czymś takim
OP: Boli mnie to i zastanawia, może powinienem udać się to psychologa - nie wiem. Lipnie się trochę dowiedzieć od jakiegoś randoma, że koleś z którym była w związku chwalił się że brali ją ze swoim kumplem. Po tym wszystkim jak się tego wyparła, dopiero bo tym jak na nią naciskałem to potwierdziła, że to prawda. Mam do niej żal, jestem na nią bardzo zły, że dowiedziałem się o czymś takim
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz jeszcze jak ma na imię to może się okaże, że są tu jej byłe chłopaki

jak przeszkadza ci świadomość tego, że miała dwóch na raz to nie przeszkadza ci świadomość, że ktoś przed tobą wsadzał swojego benka tam gdzie ty, lizał tam gdzie ty i dotykał tam gdzie ty? może nawet więcej dotykał i wsadzał niż ty... a ty teraz patrząc na nią będziesz już zawsze widział jak ujeżdżali
@AnonimoweMirkoWyznania: > dowiedzieć od jakiegoś randoma, że koleś z którym była w związku chwalił się że brali ją ze swoim kumplem

Szczerze jej współczuję, że była w związku z typem, który kłapie dziobem i rozpowiada na prawo i lewo, co robili w sypialni. Szkoda mi jej trochę. Nie dość, że pewnie żałuje, że wkręciła się w coś takiego, to jeszcze trafiła na imbecyli, przez których cała miejscowość się dowiedziała o tej
to tak jak dla ciebie seks z dwiema kobietami.


@heathermatarazzo: Uwaga uwaga, to będzie szok co zaraz powiem, więc się przygotuj - nie każdy mężczyzna marzy o 2 i więcej kobietach na raz. Ciężko sobie wyobrazić, nie?

Rozliczanie kogoś za błędy/wydarzenia z przeszłości jest, IMO, trochę nie fair.


@ProResHq: A dla mnie jest jak najbardziej fair. Bank prześwietla Twoją historię kredytową, pracodawca sprawdza Twoją historię w poprzednich firmach, to dlaczego