Wpis z mikrobloga

Zaraz wyjdę z siebie. Czy ktoś wie jak naprawić ten popieprzony błąd, że nie działa mi myszka i klawiatura w głównym menu?
Fallout 4, gdyby ktoś nie zerknął najpierw na tagi. Kiedyś miałem ten błąd i jakoś go naprawiłem, ale tym razem zdaje się, że nic nie może pomóc. Spróbuję zaraz wyłączyć jeszcze mody, może któryś koliduje...
Tak czy inaczej grzebałem już w tych wszystkich plikach w dokumentach i folderze z grą, wyłączyłem w nich pada, żadnego nie mam też podłączonego do PC... Hilfe :/
#fallout4 #fallout #gry #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
@F4eddy: Cholera, pomógłbym ci ale jestem na wyjeździe. Jak wrócę to zobaczę co można zrobić. A tak by the way, jaki masz system i sprzęt PC?
  • Odpowiedz
  • 0
@DrakePL to nie wina sprzętu, zaufaj mi.
i5-4440 gtx 660 i 8 gb ramu. Wymieniam kompa niedługo.
Podejrzewam mody, ale wczoraj już nie miałem na to siły. Dzisiaj powalcze i dam znać.
  • Odpowiedz
@F4eddy: Ok. Ja miałem taki problem na Win 8.1, wykorzystałem configi do uruchamiania w trybie borderless bez pełnego ekranu. Możliwe by przez daną modyfikację ingerującą w system przycisków, zresetowało ustawienia sterowania?
  • Odpowiedz
@F4eddy: ja miałem taką sytuację jak miałem jakiś dodatkowy launcher, nie pamiętam już jaki, i on domyślnie w swoich ustawieniach miał ustawione że mam grać na padzie i wtedy też myszką nie dało się nic zrobić, sprawdź, bo może masz taką samą zdradę
  • Odpowiedz