Wpis z mikrobloga

Dobra #!$%@? 1 2 3
Szybki poradnik jak kupować na marketach prawdziwe NARKOTYKI a nie jakieś rc wy małe gimbusy

1. Co w ogóle chcemy kupić?
Jeżeli chciałbyś kupić hehe trawke to jak zwykle najtaniej wyjdzie z nl, czasem są też fajne opcje z usa, ale różnie z wysyłką do europy. Jest też nawet jeden vendor (a może nawet więcej, ten w każdym razie ma dobre opinie i jest uznany) na dreamie który sprzedaje dosyć tanią trawę. jakość podobno całkiem dobra. Całkiem nieźle wypadają również niemcy, jednak tam są ceny europejskie. ciężko nawet przy wyższych zamówieniach zejść poniżej 5e/g (dawno już nie sprawdzałem, może się mylę)
Lsd i mdma najtaniej ponownie będzie wziąć z nl, ale ja polecam niemcy. Polskie oferty na dreamie też się zdarzają. Zawsze można również wziąć od gammagoblina (sam już nie wiem, ktoś tu pisał, że dostał od niego allad, więc ja bym się wstrzymał).
Ketamina najczęściej sprzedawana jest z uk bo jest tam popularna, polecam brać z uk.
Reszta raczej nigdy mnie nie interesowała, bądź mam dostęp na miejscu.

2. Skąd chcemy zamawiać?- market.
Ja polecam na chwilę obecną 2 markety:
-Dream Market- chyba największy na obecną chwilę market. prawie wszystko co mógłbyś chcieć. podobno częściej zdarzają się wyjebki a administracja ma #!$%@?. no nie wiem, ja się z tym nie spotkałem.
-Wall Street Market- zdecydowanie mniejsza oferta produktów (mam na myśli bardziej egzotyczne, takie klasyki jak lsd, mdma czy feta są oczywiście). nie spotkałem się tam nigdy z wyjebką. ma lepsze opinie niż dream. strona działa tragicznie wolno, ale da się przyzwyczaić.

Ciężko jednoznacznie polecić który lepszy. Sprawdźcie oba i porównajcie który wam bardziej odpowiada. Dodam tylko, że na dreamie częściej zdarzają się lepsze ceny. Może to przez większą konkurencję. No i duży plus, na dreamie jest kilku polskich vendorów.
Po więcej informacji zapraszam tutaj:
https://www.deepdotweb.com/marketplace-directory/listing/wall-street-market/
https://www.deepdotweb.com/marketplace-directory/listing/dream-market/

3. Skąd chcemy zamawiać?- kraj
Tutaj krótko- najlepiej Polska, ponieważ nie popełniamy wtedy przestępstwa (o ile mi wiadomo). Do tego dochodzi też niskie ryzyko przepadnięcia listu. Zaraz potem Niemcy i UK są również ok. Nie polecam Holandii oraz Czech z wiadomych względów.

4. Piniondze
Jak już wiemy co chcemy kupić i skąd, to trzeba również zainteresować się czym zapłacimy. Najpopularniejsza walutą na marketach jest oczywiście btc. Jak kupić btc chyba nie muszę tłumaczyć. Ale uprzedzam- jak nie posiadasz konta na słupa (xD) to w obecnej chwili może być ci ciężko kupić anonimowo btc. Można kombinować ze kontami na giełdach na fejkowe skany dowodów itd. Można kombinować w różny sposób. Ale to raczej sposoby dla ludzi którzy obracają wielkimi kwotami, a nie dla wykopka który chce kupić trochę bitmonet. Zaznaczę też, że przecież samo kupienie btc nie jest w żaden sposób przypałowe. To nie tak, że jak kupisz btc to na drugi dzień stoi ci pod domem suka wypchana antyterrorystami xD
Przy okazji polecam również portfel na własnym komputerze, a nie trzymanie na giełdzie.

5. Kupno
No powiedzmy, że mamy już wybraną ofertę i kupione btc. Wybieramy sobie opcję kupna, przelewamy hajsik (zależnie od tego czy jest escrow czy nie, wygląda to trochę inaczej. ale to już chyba sami obczaicie)
i UWAGA NAJWAŻNIEJSZE:
wysyłamy vendorowi swoje zaszyfrowane dane (adres wysyłki, imię i nazwisko itd.) czy będą fejkowe czy prawdziwe- to od was zależy. Ale przygotujcie się na to, że listonosz który dostarcza wam listy od 10 lat może się zdziwić, gdy przyjdzie list na Janka Kowalskiego, kiedy zawsze listy szły do Marka Nowaka.
Możecie również poszukać nieużywanych skrzynek, zamówić na niewidomą babcię czy whatever. Użyjcie wyobraźni.
Nie polecam stanowczo jednak zamawiać na pocztę, wtedy trzeba okazać dowód i równa się to z przyznaniem się do zamawiania.

6. Szyfrowanie
Całego procesu szyfrowania nie będę omawiał. Są setki poradników na internecie a to nie jest nic trudnego
https://www.gpg4win.org/
w skrócie: znajdujesz klucz vendora > szyfrujesz swoje dane kluczem vendora > wysyłasz do niego zaszyfrowaną wiadomość (można też podać wtedy swój klucz publiczny by potem on mógł napisać do nas)

Pisałem to na szybko więc część może być niezrozumiała. Zadawajcie pytania jak chcecie coś wiedzieć. Ale wiadomo, w granicach godności człowieka.

#narkotykizawszespoko #btc #tor
  • 26
@sebagohamalysz: Jak się poczyta hyperreal to najwięcej osób uwala na NL. Podobno ceny najniższe, ale ryzyko najwyższe. Szczególnie jak zamawiasz śmierdzące zioło. Ktoś kiedyś pisał, że na 4coins można było robić wpłaty gotówkowe na poczcie, w pełni anonimowo. No i jeszcze ktoś kiedyś mądrze napisał, że trzeba liczyć się z tym, że ci kasiora przepadnie, bo albo market padnie, albo przesyłka nie dojdzie i nic nie zrobisz.
@Tik3rX: z tego co wiem, to dlatego, bo jest obowiązek weryfikacji klientów. tak jak napisałem, jeżeli komuś się chce, to można spróbować to obejść przykładowo kontem na słupa. ale dla mnie to jest przesadna megalomania (jeżeli ktoś zamawia 5g trawy xD)
@zasadzka01: szczerze mówiąc, to nawet ciężko zweryfikować czy dany vendor jest legitny. nawet jeśli ma dobre oceny, to czasem robią tak (szczególnie na dreamie) że wysyłają paczkę dopiero po wystawieniu 5 gwiazdek.
no ale jednak to moim zdaniem nadal lepsza opcja niz kupowanie u sebixów na ulicy.
@sebagohamalysz: No widzę że mamy eksperta :D To skorzystam. Nie orientuje się w aktualnych marketach od dawna i miałbym kilka pytań:

Jak tam teraz ze stabilnością/dostępnośćią? Nie DDoS-uje się już konkurencja na wzajem do oporu? Nie ma sytuacji że market nagle znika na kilka dni?
Dalej co kilka miesięcy jest ucieczka handlarzy na nowy market? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może załatali luki w torze i źli
@Ununoctium: ja gówno nie ekspert, zamawiam raz na jakiś czas na własne potrzeby. po prostu chciałem się podzielić wiedzą, bo w #!$%@? tutaj osób o to pyta. ddosy się zdarzają. szczególnie na wall street. ale na ogół to są przerwy maks godzinka i market wraca. chociaż podobno niedawno dream zszedł na kilka dni, szczerze to jakiś czas już nie korzystałem, czasem tylko przeglądam oferty. dream póki co się trzyma, ale jest
@sebagohamalysz: Jak wygląda sprawa z bitcoinem i jego kursem? Od razu trzeba kupować, bo w innym wypadku gdy wpłace 100, to jutro może być to warte mniej niż 100 lub więcej nie? Jak możesz i masz chęć to możesz mi na pw napisać czy może już wiesz jak anonimowo kupić btc :D I jak dokłądnie wygląda sprawa z zakupem tzn przelewaniem btc
A ja mam problem bo na stronie startowej Nb WSmarketu #!$%@? mi coś takiego ze mój jakiś tam klucz CSRF jest Błędny i tak cały czas ;/
A na Cebulce za 1 razem wszedłem bez problemu a na drugim i każdym kolejnym kazali mi wyłączyć javascipta co zrobiłem ale przycisk zielony 'weryfikuj" wciąż nie działa tylko odświeża stronę