Wpis z mikrobloga

@kalboy92: ja mam co prawda sjcam sj4000 ale mocowanie ten sam patent. Na kask dałem folie, na szybko złączkę nałożyłem poxiline, przycisnąłem do szczęki mocno aby dopasowała się do kształtu, trochę formowania i ucinania nadmiaru masy. Po paru minutach była na tyle twarda, że ciągnąć za folie można było to ściągnąć i powoli obrabiać dalej. Później trochę farby do koloru, taśma dwustronna od 3m i trzyma pięknie.
Pobierz s.....a - @kalboy92: ja mam co prawda sjcam sj4000 ale mocowanie ten sam patent. Na k...
źródło: comment_Md5WporKBFgyW9vvRYqy7yHwMjEHllLs.jpg
@kalboy92: mam tak jak kolega @skrytobojca zrobione + male usprawnienie tzn taśmę 3M dwustronną przykleiłem najpierw na kask (oczywiście odkleiłem tylko z jednej strony ;) ), dopiero potem poxilina+folia. Zależy jaką masz grubą tę taśmę ale przy tych grubszych pozwala to jeszcze lepiej dopasować mocowanie. Ostatnio mi kask prawie spadł z kierownicy, złapałem właśnie za kamerę jak leciał i trzyma jak beton :)
@kalboy92: ja też mam na szczęce z przodu ale ja to normalnie wziąłem przylepca od gopro oryginalnego , trochę wyciąłem tej taśmy żeby się ładnie spasowało z kaskiem i jego krzywizną i się na razie trzyma chociaż nie jest przyczepiona tak na całej powierzchni i w sumie mógłbym to jakoś lepiej rozwiązać patrząc na wpisy wyżej