Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy zauważyliście, ale im dłużej jest się z partnerką tym coraz mniej zaczyna dbać o swój wygląd. Przestaje nosić makijaż, ubiera się w beznadziejne ciuchy które często do siebie nie pasują, a nawet przestaje dbać o linię, rzadziej goli się tu i tam, wywala jej bęben jakby calgonu nie używała. Pomijam pojawianie się rozczeniowych postaw, braku chęci do pracy, dbania o dom itd. ponieważ różnie to bywa u różnych kobiet, ale jedną wspólną cechą u zdecydowanej większości kobiet jest przemiana z pięknej kobiety w typową Grażynę której z wyglądu bliżej do świni niż kobiety, co też anglik by skwitował trafnym powiedzeniem „pig in a wig”. Natomiast gdy dojdzie do rozstania z taką, to wraz z jej pojawieniem się na rynku wtórnym pojawia się nagłe dbanie o swój wygląd. Zaczyna się siłownia, bieganie, zmiana garderoby, makijaż. #!$%@?. Po wystąpieniu takiej motywacji do znalezienia bolca, nagle się budzi w takiej kobieta. Dlaczego nie mogła dbać o siebie wcześniej? Zaznaczę fakt, że jak już taka znajdzie jakiegoś faceta na dłużej, to zaczyna się ponowna przemiana z pięknej afrodyty w bazyliszka. To tylko kwestia czasu. Co to gurwa ma być?

#tinder #badoo #zwiazki #przegryw #zalesie #rozowepaski #heheszki #karyna #polakicebulaki #polki #bolecnaboku
  • 19
  • Odpowiedz
@Bulgo: Single są statystycznie o 5kg chudsi niż ludzie w parach, bo są w trybie mniej lub bardziej świadomych poszukiwań, chcą być atrakcyjni żeby kogoś znaleźć, jednak nie są to naturalne zachowania, dlatego kiedy już są w komfortowym związku to przestają odstawiać taniec godowy. Tyczy się to obu płci.
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: Pisałem o schudnięciu, bo kariery na pewno nie zrobię, pasji nie mam, bo lubię zamulać przed kompem i oglądać seriale. Co do wyglądu, to i teraz staram się wyglądać jak człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bulgo: jakoś u mnie w związku po 3 latach nie widzę czegoś takiego ani z 1 ani z 2 strony. Może jak ktoś normalnie dla siebie nie dba o wygląd to wtedy po prostu wychodzi po latach jego lenistwo, jak obie osoby przywiązują dużą wagę do swojego wizerunku od dawien dawna to nie wydaje mi się, żeby się to drastycznie zmieniało z czasem ;)
  • Odpowiedz