Wpis z mikrobloga

Bernard Robinson, paleoartysta, powinien być znany z "widzenia" fanom magazynu "Dinozaury" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rysował w latach 80., klasyczne numery magazynu wychodziły od połowy lat 90.

#dinozaury #paleontologia #paleoart #paleontologiaboners #gimbynieznajo

cc @Prekambr @Trajforce @Filodendron - poczujcie się staro ;)
Tiszka - Bernard Robinson, paleoartysta, powinien być znany z "widzenia" fanom magazy...

źródło: comment_pYx5wLB9vLGkK3FIPCkATVluzfG8ZPAp.jpg

Pobierz
  • 19
@Tiszka: O jasna cholera! Cofam się w czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam, jak w '94 przed kioskami ustawiały się kolejki, (głównie kilkuletnich) kolekcjonerów. Co tydzień błagałem kioskarza o pozostawienie jednego egzemplarza, to było coś niesamowitego, szał! Pamiętam, że za jednym numerem ganiałem z mamą przez połowę miasta! I jeszcze ten Park Jurajski - wisienka na torcie zjawiska wzmożonego zainteresowania masowego odbiorcy dinozaurami, będącego efektem renesansu badań
S.....i - @Tiszka: O jasna cholera! Cofam się w czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam, jak w '9...

źródło: comment_5X4SqToitcC9NnA61Cs299h7e2NMWY03.jpg

Pobierz
@Tiszka o #!$%@? pamiętam ten obrazek. Byla kiedyś taka gazetka z dinozaurami i w jednym z pierwszych numerów były okulary 3d (xD nie wiem czy tak sie to nazywało ale coś w podobnej technice - jedno oczko zielone drugie czerwone) do oglądania "żywych" dinozaurów w gazetce. I jedna z tych okładek to był właśnie ten rysunek. Ale mistrz, dzięki za wspomnienie.
@nordberg: Ano, to było całkiem zgrabne czasopismo jadące na fali popularności The X-Files. Oczywiście artykuły w nim należało traktować z lekkim przymrużeniem oka albowiem kwestie w nich poruszane balansują gdzieś na granicy faktów i fikcji. Ale przedstawiały pewne hipotezy i przytaczały możliwie najwięcej dowodów na ich poparcie. Niemniej było tak, jak piszesz niewyjaśnione historie, zjawiska paranormalne, różne naukowe i pseudonaukowe hipotezy, zagadnienia UFO, teorie spiskowe itp. pobudzały wyobraźnię.