Wpis z mikrobloga

Wczoraj akurat wpadłem na moment jak mówili coś o kopercie. Prowadzący mówi tam jest dużo kasy w kopercie że jest obszerna. A Ewka ja tez jestem obszerna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@whiteglove: i można np. pilnować tego, co się je, chodzić na siłownię, dbać o siebie i poczytać o swojej chorobie, mieć świadomość że zmiany diety i aktywności to jest coś nie dla ciebie i musisz wypracować pewną rutynę w jedzeniu jak i w regularnym ruchu

to 100x większy wysiłek niż koleżanki jedzące cheesburgery przegryzając czekoladą, ale lepsze to niż nadwaga

a tu na zdjęciu to już nawet jest moim zdaniem 1
  • Odpowiedz
@whiteglove: ona wygląda jak typowe Hashimoto. A to cholerstwo nie jest zbyt łatwe do pokonania. I od tarczycy można mieć dodatkowych nawet kilkanaście kg. Moja siostra ma Hashimoto, w 2 miesiące potrafiła tyć 12 kg, w kolejne 4 je zrzucać. Dopóki leki działają to nic się nie dzieje, ale jak przestają to dzieją się cuda z wagą.
  • Odpowiedz
@whiteglove: true story, ale nie jest tak, że się nie da
@agataen: niby nie jest, ale stosując moje zasady da się ;-) no i masz dodatkowy bonus oprócz ładnego ciała w postaci zdrowia (bo jednak super zdrowe odżywianie + ćwiczenia mają wpływ na wiele kwestii, nie tylko na wygląd)
  • Odpowiedz