Wpis z mikrobloga

Zakończone przeze mnie w dniu wczorajszym badania, wykazały ponad wszelką wątpliwość, że z jakiegoś wciąż niezrozumiałego dla mnie powodu, włosy znajdujące się pod moją prawą pachą, odrastają szybciej niż te znajdujące się pod lewą.
Pomimo że przyczyny tego zjawiska wciąż nie są dla mnie zrozumiałe, udało mi się stworzyć kilka hipotez:

1. Jest to wynik szczepień, mianowicie, włosy w okolicach miejsca w którym zostało przeprowadzane szczepienie dostają autyzmu i przez to odrastają wolniej.

2. Jest to wynik częstej masturbacji, mianowicie, częsta praca prawej ręki sprawia, że znajdujący się w niej układ krwionośny pracuje szybciej, a to z kolei prowadzi do szybszego odrastania włosów.

3. Jest to wina gnomów zapalających światło w lodówce, mianowicie, opuszczają one stanowisko swojej pracy i wkradają się pod osłoną nocy do mojego pokoju, w celu przycięcia i wykradzenia włosów znajdujących się pod moją lewą pachą (domniemane przyczyny takiego zachowania: włosy są im potrzebne do jakiegoś rodzaju obrzędów religijnych, próbują one mnie sklonować i przejąć władzę nad moim mieszkaniem, próbują one zostawić moje włosy w miejscu przestępstwa, wrobić mnie w nie, a w konsekwencji przejąć władzę nad moim mieszkaniem).

Cała sprawa jednakowoż, dosyć mocno mnie #!$%@?, więc podejrzewam że dalsze badania nie będą przeprowadzane. Faktem jednak pozostaje że prawdopodobnie będę musiał ponownie się ogolić w niedalekiej przyszłości, dlatego też zamierzam poświęcić więcej energii na obserwację społeczności gnomów rezydującej w lokalnej lodówce.

Wyniki badań oznaczam tagami: #grupazanizaniapoziomu #niewyjasnione ##!$%@? i tak trochę #pasta
  • 2