Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie. Mam taki problem. Wiele osób pewnie pomyśli, że mam paranoję, ale przejdźmy do sedna. Wraz ze współpracownikami uważamy, że w zakładzie pracy oprócz monitoringu jest podsłuch. Skąd takie przypuszczenia? Na przestrzeni 3 lat wiele razy pracodawca zaskakiwał nas swoją wszechjasnością. Pewne sprawy, które prywatnie były poruszane między pracownikami po niedługim czasie zostawały wykorzystywane przeciwko nim. Osoba piastująca funkcję kierownika nie miała fizycznej możliwości usłyszeć o czym była dyskusja. Kreta w firmie również nie mamy, bo takie sytuacje były wytaczane przeciw każdemu bez wyjątku. Zbieg okoliczności? Nie ma aż takich zabiegów okoliczności, bo niektóre zdania czy kwestie potrafiliśmy usłyszeć co prawda w innym kontekście, ale słowo w słowo.
Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem? Może ktoś podpowie jak taki #podsluch wykryć nie angażując zawodowca? Proszę o poważne potraktowanie sprawy. Za każdą pomoc w tym kierunku wielkie dzięki!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 27
OP: Monitoringu nie ma w miejscach socjalnych, jedynie na obszarze wykonywanej pracy, ale tu nie o monitoring się rozchodzi tylko o nasłuchiwanie. Sieć do której podłączone są kamery nie jest udostępniana. Czysto teoretycznie jeśli pracodawca nasłuchiwał mnie rok czy dwa, ale nie upubliczniał nagrań co mu za to grozi? Ponadto wiem też, że monitoring jest wyświetlany w innym zakładzie pracy, w którym często przebywa kierownik, a sam monitor jest w takim
facho: Masz na 100% podsluch jak nie wiesz co sie dzieje. Podsluchy bardzo tudno wykryc , mozna go tak zamiescic ze tylko wytrawni specjalisci cos takiego wykryja, Szyfrowanie i nawet jak ktos znajdzie nic nikomu nie zrobisz powie ze to twoj albo kolegi i wasze rodo bedzie mialo zagadke. Wykopki mowia cos o wykrywaczach jprd facepalm wykrywacze z allegro niestety ale nie poradza sobie. @frytex2: @temokkor: @sil3nt: @