Wpis z mikrobloga

dlaczego nie jesz mięsa, ani produktów pochodzących od zwierząt?


@TSP89: Ponieważ chcę, na ile jestem w stanie, minimalizować cierpienie, jakiego doświadczają.

I musialas napisać o Vege hahahah typowe dla kaszojadów


@Pepe_Roni: Protip: następnym razem ogarniaj tagi.

jak coś to @hannahalla mówi że masz fajne zakupy ʕʔ


@OddechProkuratoraNaSzyi: Nawet nie wiem dlaczego, już wypuszczam. Dzięki Haniu @Hannahalla

co to jakaś pasza dla zwierząt?


@Amplifed: No
  • Odpowiedz
  • 3
@to_juz_przesada na nagly refluks nie ma XD a tak serio to tofu smakuje jak szmelc, kotlety sojowe to jakas paranoja, jakby ktos karton w bolce tartej #!$%@?, napoje sojowe smakuja jak plynne mydlo. Reszta towaru ok :D
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: I pyk, komentarz spadł z rowerka, bo czego jak czego, ale seksistowskiego protekcjonalizmu nie będę tolerować. Następnym razem czarna.

a tak serio to tofu smakuje jak szmelc, kotlety sojowe to jakas paranoja


@Dymass: Mąka też nie jest dobra sama w sobie, ale już biszkopt czy świeży chleb to każdy #!$%@? ze smakiem.

Przetwory sojowe, a szczególnie tofu, to półprodukty. Smakują na tyle dobrze, na ile dobrze umie się je
  • Odpowiedz
kopiłaś same bezużyteczne rzeczy dlaczego?


@zlote-golabki-winiego: Bo mnie stać.

mam pytanie: czy wegetarianki po zrobieniu laski połykają? Zawsze mnie to pytanie nurtowało, w końcu to produkt "odzwierzecy". Pytam całkiem serio ( ͡º ͜ʖ͡º)


@paciu47: Hoho, już ze dwa dni nie widziałam tego "oryginalnego" pytania. ()

Produkcja spermy podczas konsensualnego aktu seksualnego nie jest okupiona niczyim cierpieniem, więc ideologicznie nie ma żadnych
  • Odpowiedz