Wpis z mikrobloga

Posiedziałem trochę z kuzynką bo utworzyła profil i powiem wam, że taki typowy mirek wykopek może się załamać widząc tę konkurencję.
Jest naprawdę sporo chadów z zagranicy, nawet Amerykanów i nie są to turyści. Silne rysy szczęki, świetne fryzury, dowcipne opisy, #!$%@? instagramy, dziesiątki podróży, różne pasje. Nawet ci polscy mają często ciekawe i porządne zdjęcia, oryginalnie zagadują. Chciałem żeby wysyłała jakieś screeny z creepami co bym wrzucił na wykop, ale nie ma nawet czego. Wszyscy mili i kulturalni. Może dobrze odsiewała?
A i po 10minutach już +99 na liczniku. A jej profil to bieda, byle jakie zdjęcia, brak opisu xD i oczywiście nic nie musi robić bo sami się wysilają i pajacują, a nie jest pięknością (choć też nie brzydka).

Widziałem też, że najpierw lubiła średniaków na swoim poziomie, ale jak posmakowała atencji od przystojniaków już wymagania kilka poziomów wyżej xD
A to wszystko w parę godzin, to teraz pomyślcie sobie co się zrobi jej w głowie po kilku tygodniach o ile będzie korzystała.

#rozowepaski #tinder #rozwojosobistyznormikami #niebieskiepaski
Kapitalis - Posiedziałem trochę z kuzynką bo utworzyła profil i powiem wam, że taki t...

źródło: comment_k0yAxCmgNVX5SCe7EnDXmsvpXnUJ66aT.jpg

Pobierz
  • 14
@Pawlikowski-33 Nie oceniaj innych przez pryzmat własnej osoby. Ja wiem, że wykopkom jest ciężko uwierzyc, że Polak może być przystojny, mieć powodzenie i nie wyglądać jak członek Backstreet Boys, ale uwierz mi marny człowieczku, że są tacy faceci. Przykro mi, że nie należysz do tego grona i przez to masz spaczony światopogląd.
@Pawlikowski-33 trzeba być turbidebilem żeby wszystkie kobiety wkładać do jednego worka. Odwracając kota ogonem mógłbym powiedziec, że trzeba być turbodebilem żeby uwierzyć że facetom nie podobają sie "zrobione" (cycki, makeup) kobiety. Jednym się podobają, innym nie . To samo jest z kobietami, jeśli myślisz i inaczej to albo gówno wiesz albo obracasz się w złym towarzystwie. Koniec wątku. Pozdro
@SavageMountain: no w druga strone tez to dziala, ciekawe kto woli ruchac zabiedbana grubaske niz zadbana, szczupłą kobiete

nie wierze, ze jakakolwiek kobieta ocenia np Kamila Grosickiego wyzej niz tego typa ze zdjecia, to po prostu niemozliwe i tyle