Wpis z mikrobloga

Zaczęłam od nowa bo wcześniej oszukiwałam i nie mogłam przez to niczego sprzedać i być w rankingu. Już mam 11 level, ludzie szybko ode mnie kupują, fajnie jest rano wstać i zobaczyć że ktoś kupił ode mnie jajka, śmietanę itp., dla takich chwil warto żyć.
I dostałam już 2 polubienia farmy, to więcej niż wtedy gdy zaczynałam pierwszy raz, ciekawe za co te polubienia skoro mam jeszcze brzydko na farmie, wszystko upycham i kupiłam tylko 2 niebieskie kwiatki bo sąsiad mi kazał.
#gownowpis #blockyfarm #najlepiej
  • 12
@WuDwaKa ja daję lajka jak po prostu kupię coś super tzn. trudno dostępne albo w niskiej cenie
Ja na razie tylko sprzedałam pszenicę i jajka więc nic szczególnego ale fajnie, fajnie, sprzedawałam w środku nocy i od razu ktoś w nocy kupował
@prthvi fajna, wciągnęła mnie
Czesto pobieram jakieś nowe gierki i w mało które gram dłużej. W to gram dłużej no i jeszcze w piano Tiles a tak to już w nic w sumie
Więc polecam a jak chcesz to Ty też możesz mi coś polecić :d
@sortris spoczko nie ma problemu, no tak trafiłam akurat ale wtedy i tak sobie grałam zwyczajnie jakby nic się nie działo :D tylko jak sprzedawałam rzeczy to dużo na raz bo jak i tak to gra kupowała to nie opłacało mi się po 1 rzeczy
W ogóle rano mi pokazało że mam 2 polubienia farmy a teraz jak patrzę to mam tylko 1 :(
A z takich rzeczy co teraz mogę zrobić