Wpis z mikrobloga

@mj_computer jestem kobietą, dlonie mam jak kobieta (mniejsze i krotsze niz niebiescy) a telefonu 6" uzywam jedna ręką bez problemów.

Nigdy nie zrozumiem argumentu 'nie trzymaja sie ręki'.
Na takim 4' calowym gowienku nic nie widać przecież
  • Odpowiedz
jakies sensowne modyfikacje systemowe są możliwe na iPhonach?


@mj_computer: Po co coś modyfikować skoro działa bardzo dobrze?

@Kremufczyn: Na pewno nie można porównać SE do 6s - nie masz 3d touch, gorszy aparat przedni i kilka innych głupot (nie wiem jak z Live photo). Co nie zmienia faktu, że telefon bardzo fajny.
  • Odpowiedz
@Shyvana: dotknięcie kciukiem przeciwległego narożnika wymaga nieco gimnastyki nadgarsta. wtedy łatwo fona upuścić będąc w ruchu, czy coś.
porównałem sobie zasięg na starym lg 4" i machanie po nim kciukiem jednej ręki jest o niebo wygodniejsze

no i co tam ma byc widać? fotke, tekst (pdf/ doc), nawigacje? imo 4" styknie, tv tam nie oglądam, bo jaki by nie był to fon, i tak będzie za mały na to.
  • Odpowiedz
@mj_computer to weź se Xperia compact miałem z3c byłem super zadowolony. Z5 compact jest dobrze wspierana przez wszelkiej maści custom romy z xda. Jedyny minus Xperii to aparaty reszta działa bezproblemowo
  • Odpowiedz
@Shyvana spoko ale ja nie będę nosił torebki specjalnie do telefonu, a telefon 5" w dopasowanych spodniach się nie mieści i nie zawsze wychodzę na miasto ze swoją, która mi nosi telefon u siebie w torebce.

@mj_computer ja już się cieszyłem bo miał być Galaxy S9 mini, a oczywiscie to tylko były plotki :/
  • Odpowiedz