Wpis z mikrobloga

@sylwke3100 nie #!$%@? głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd bo odblokowywalem jakieś 2 tyg temu i telefon wraca do stanu fabrycznego (nawet zanim klikniesz ostatecznie unlock to wyskakują warningi z ostrzeżeniem że to usunie wszystkie pliki z telefonu)
  • Odpowiedz
@sylwke3100 nie #!$%@? głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd bo odblokowywalem jakieś 2 tyg temu i telefon wraca do stanu fabrycznego (nawet zanim klikniesz ostatecznie unlock to wyskakują warningi z ostrzeżeniem że to usunie wszystkie pliki z telefonu)


@Starakur_a: Nie wraca jeśli sam wipe nie zrobisz. Odlokowywałem BL na Redmi 3s Global Dev, instalowałem TWRP oraz roota i przez cały proces instalacji żadnego wipe nie było (wbrew temu co wiele
  • Odpowiedz
@sylwke3100 może ty to robiłeś w zeszłym roku bo teraz tel o nic cię nie pyta czy chcesz czy nie chcesz Klikasz unlock telefon się resetuje czekasz chwile i startuje ekran miui z ustawieniami jak z pudełka
  • Odpowiedz
@sylwke3100 ale ty piszesz o jakimś starym paściu redmi 3s a te stare telefony z tego co wiem można odblokować starymi wersjami miunlock. Mi6 wymusza update do najnowszej wersji a ta robi wipe (tak jak w starszych wersjach można było obejść czekanie 72h tak teraz się już nie da) Powtórzę jeszcze raz: Robilem to 2 tyg temu i telefon wrócił do ustawień fabrycznych Na forum miui piszą to samo (post z konca
  • Odpowiedz